Şimdi yükleniyor

iPhone X’in Kutusu ve Kutu İçeriğine Ait İlk Fotoğraflar ve Videolar Ortaya Çıktı!

iPhone X Kutu Açılımı 6

iPhone X’in Kutusu ve Kutu İçeriğine Ait İlk Fotoğraflar ve Videolar Ortaya Çıktı!

Son Güncelleme tarihi 30 Ekim 2017 by Müşteri hizmetleri

İlk iPhone X’lerin sahiplerine teslimatına 3 Kasım’da başlanacak ve şu anda arka tarafta paketleme ve sevkiyat hazırlıkları yapılıyor. Twitter’da Benjamin Geskin tarafından paylaşılan ve ilk olarak Instagram’da paylaşılan kısa bir videoda ve fotoğraflarda ilk iPhone X kutusu ve kutusunun içeriği net bir şekilde gösteriliyor.

teknik destek

Paylaşılan ilk ve oldukça kısa olan iPhone X kutu açılım videosunda, kutunun jelatini açılıyor ve Türkçe karşılığı “Kaliforniya’da Apple tarafından tasarlanmıştır” yazısının yer aldığı el kitapçığının hemen altında cihazın yer aldığı görülüyor.

https://www.instagram.com/p/BazdonnnClk/

Bu videoyu Instagram’da paylaşan hesap daha önce de benzer hamleyi iPhone 8 için yapmıştı.

Gümüş renkli iPhone X’in paylaşılan video ve fotoğrafları bize detaylı bir kutu açılımı sunmuyor ancak iPhone X’lerin artık perakende satış ve teslimat için hazır olduğunu gösteriyor olması ile oldukça ilgi çekici duruyor.

Bu hafta, Cuma günü sabah saatlerinden itibaren pek çok müşteri iPhone X’ini teslim alacak ve daha detaylı kutu açılımı ve incelemele videolarını ve fotoğraflarını görmeye başlayacağız.

teknik destek

1 yorum

comments user
cem

stoklarında yok değil mi şimdi arkadasım 13 kasımda amerikada olacak 2 hafta kalıcaklar sizce bana alabilme oranı nedir daha dorusu bulailme oranı?

Yorumlar kapalı.