Şimdi yükleniyor

iPhone X’in Sır Gibi Saklanan Kutusu Göründü!

iPhone X Kutusu

iPhone X’in Sır Gibi Saklanan Kutusu Göründü!

Son Güncelleme tarihi 3 Nisan 2022 by Teknoloji Haber

Apple’ın 12 Eylül’de tanıttığı iPhone X hakkında bilmek istediğimiz çoğu şeyi artık biliyoruz; yeni çerçevesiz ekran, ekranın üst kısmının bölen bir çentik, ana ekran düğmesinin kaldırılması Face ID ve daha fazlası…

teknik destek

Apple’ın en yeni amiral gemisinin tüm özelliklerini, ne zaman çıkacağını ve hatta Apple’a olan maliyetine kadar her şeyi biliyoruz. iPhone X’in tek bilinmeyeni kutusuydu ve bu gizem çözüldü.

iPhone-Xin-Kutusu iPhone X'in Sır Gibi Saklanan Kutusu Göründü!

Hafta sonu bir Reddit kullanıcısı, iPhone Yükseltme Programı‘nın açılış sayfasının güncellendiğini fark etti. Güncellenen iPhone Yükseltme Programı sayfasına yeni iPhone 8 ve 8 Plus ile birlikte iPhone X’in kutusu eklendi. iPhone X’in tanıtılmasından haftalar sonra kutusunun ortaya çıkması biraz şaşırtıcı oldu.

iPhone X’in kutusunda ilginç olan tek şey, telefonun ön yüzünün kutunun üstünde yer alması. iPhone X’in kutusu bu yönü ile iPhone 8 ve 8 Plus’ın kutusundan farklı. Bu, Apple için bu yıl tanıttığı iPhone’lar arasında iPhone X’in daha özel bir model olduğunun en belirgin göstergesi.

Ayrıca Apple’ın iPhone kutu sanatını son birkaç yıldır oldukça düzenli hale getirdiği de bir gerçek. iPhone 6 kutusunda telefonun kabartmalı bir taslağı yer alıyordu. iPhone 6s’in kutusunda Live Duvar Kağıtlarını vurgulamak için telefonun ön yüzü yer alıyordu. Öte yandan, iPhone 7 ve 7 Plus ile iPhone 8 ve 8 Plus’ın kutusu da benzer tasarımdalar ve neredeyse aynı görünüyorlar.

iPhone X’in ortaya çıkan bu kutu tasarımının nihai olup olmadığı piyasaya çıktığı gün göreceğiz.

teknik destek