İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone X’in Üretimini Etkileyen Asıl Neden Belli Oldu!

Apple’ın tedarikçilerinin iPhone X’in ilk üretimi için planlanan bileşenlerin yalnızca yüzde 40’ını gönderdiğini iddia eden bir rapordan sonra, TrueDepth kamera sisteminin birincil darboğaz olduğu yönünde yeni bir rapor yayınlandı.

teknik destek

Rapor, KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo’dan geliyor ve Apple Face ID yüz tanıma sisteminin rakip cihazların yüz tanıma sisteminden çok daha karmaşık olduğunu ve bunun Apple’ın seri üretimini zorlaştırdığını belirtiyor.

Kuo, iPhone X bileşenlerinin sevkıyatlarının muhtemelen Ekim ayı ortasının sonuna doğru hızlandırılacağını söylüyor. Ön siparişler 27 Ekim’de başlayacak, verilen ön siparişlerin teslimatına ve mağazalarda satışa sunulması 3 Kasım’dan başlayacak ve tüm işaretler iPhone X’in oldukça düşük arz seviyesinde olacağını gösteriyor.

Kuo, iPhone X ön siparişlerinin 40-50 milyonu aşma potansiyeline sahip olduğuna inandığından dolayı uzunca bir süre cihazın tedarik zinciri dengesi sağlanamayacağı açık.

teknik destek

Bir yorum

  1. Ramazan Daşdelen Ramazan Daşdelen 25 Eylül 2017

    İphone 8 ve 8 plus satışlarının hedefını tutturabılmek ıcın uygulayabılır. Bende dahıl çoğu kımse iphone x beklemektedır.

Yorumlar kapatıldı.