iPhone XR Parçalarına Ayrıldı!

0
iphone-xr-parcalarina-ayrildi

Apple’ın Eylül ayında tanıttığı uygun fiyat etiketine sahip iPhone modeli iPhone XR, iFixit ekibi tarafından parçalarına ayrıldı.

müşteri hizmetleri

Apple’ın geçtiğimiz aylarda tanıttığı iPhone XR, iFixit ekibinin son konuğu oldu. Henüz ülkemizde satışa sunulmasa da yurt dışında satışa sunulan iPhone XR, 14 adımda parçalarına ayrıldı. iFixit ekibinden tamir edilebilirlik olarak 10 üzerinden 6 alan iPhone XR, son model cihazlara göre nispeten daha kolay tamir edilebiliyor.

iPhone XR Ne Kadar Dayanıklı?

iFixit ekibine göre iPhone XR’ın olumlu özellikleri bataryaya kolay erişilebiliyor olması ve ekranın kolay değiştirilebilmesi gösteriliyor. iPhone XR’ın olumsu özellikleri ise ilk kez kullanılan özel vida yapısı olarak iFixit ekibinin notlarında yer alıyor.

İLGİLİ İÇERİK:  iPhone XE fiyatı uygun olabilir

iphone-xr-parcalarina-ayrildi-2

iFixit ekibine göre iPhone XR’ın su geçirmezlik önlemi cihazın tamirliğini zorlaştırırken bu önlem ayrıca ön ve arka camın kırılmasını da kolaylaştırıyor. Diğer yeni nesil akıllı telefonlar gibi arka camının değiştirilmesinin bir hayli zor olduğıu iPhone XR’ın bataryası ise iPhone X ailesinde olduğu gibi L şeklinde bir batarya değil. Ancak yapılan inceleme ve kullanıcı detaylarına göre iPhone XR’de kullanılan batarya kullanıcılarını ve iFixit ekibini memnun etmiş durumda. iFixit ekibi tarafından parçalarına ayrılan iPhone XR videosunu yazımızın sonundan izleyebilirsiniz.

müşteri hizmetleri

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.