iPhone XS Max Hız Testinde Pixel 3 XL’ı Katladı!

iphone-xs-max-hiz-testinde-pixel-3-xli-katladi

Apple’ın yeni amiral gemi akıllı telefonu iPhone Xs Max yapılan hız testinde Pixel 3 XL’a fark attı. İşte yapılan hız testinin sonucu!

teknik destek

Apple’ın geçtiğimiz ay tanıttığı yeni akıllı telefon modellerinden iPhone modeleri henüz ülkemizde satışa sunulmasa da Apple’ın yeni iPhone modelleri hız testlerinde rakip tanımıyor. 

Bir YouTube kanalında yapılan karşılaştırmada iPhone Xs Max ile Google’ın son akıllı telefonu Google Pixel 3 XL arasında hız testi yapıldı. Yapılan teste göre iPhone Xs Max ile Pixel 3 XL arasındaki hız farklı bir dakikanın üstünde. Her iki cihazda da 4 GB RAM’ın bulunmasına rağmen farkın bu denli çok olması oldukça şaşırtıcı. 

iPhone XS Max Fark Attı!

Yapılan testte iPhone X; oyun, sosyal medya, üretkenlik, kamera, fotoğraf düzenleme ve diğer uygulamaları sadece 2:30 saniyede açarken Google Pixel 3 XL aynı uygulamaları aynı sırayla 3 dakika 35 saniyede açıyor. 

Karşılaştırmanın yapıldığı kanal Pixel 3 XL’ın geride kalmasını Android işletim sisteminin uygulamaları arka plana almayıp uygulamaları yeniden başlatması olarak gösteriyor. Kanal her ne kadar testin pek çok kez tekrarlandığını belirtse de sonuç değişmemiş. Kanal ayrıca testin sorun giderildikten sonra yeniden tekrarlanacağını belirtse de Pixel 3 XL’ın iPhone XS Max’ın gerisinde olmasını düşünmediklerini belirtiyor. 

Gerçekleştirilen testi haberimizin sonundan izleyebilirsiniz. 

müşteri hizmetleri