iPhone Xs Max Ve Pixel 3 XL Düşme Testinde Karşı Karşıya Geldi!

1
iphone-xs-max-ve-pixel-3-xl-dusme-testinde-karsi-karsiya-geldi

Apple ve Google’ın amiral gemi modelleri iPhone Xs Max ve Pixel 3 XL düşme testinde karşı karşıya geldi. İşte kazanan!

müşteri hizmetleri

iPhone Xs Max ve Pixel 3 XL arasında yapılan ilginç testlere bir yenisi eklendi. Bir YouTube kanalı Apple ve Google’ın en yeni akıllı telefon modellerini düşme testine tabii tuttu. Üç aşamadan uygulanan testte yeni akıllı telefonların dayanıklılıkları ölçüldü. 

İlk olarak iki telefon da kullanıcıların sıklıkla yaşadığı düşürmelerden birisi olan bel hizasından düşürmeyi test etti. Ön, arka ve yan düşü olmak üzere üç defa düşen akıllı telefonlarda herhangi bir sıkıntı yaşanmadı. Pixel 3 XL’ın arka yüzeyince ufak tefek çizikler yaşanırken iPhone Xs Max’te herhangi bir sorun yaşanmıyor. 

İkinci aşamada ise telefonlar bu sefer kulak hizasından düşürülüyor. Yapılan bu testler sonucunda iPhone Xs Max ilk kırılan akıllı telefon oluyor. Pixel 3 XL ise iPhone Xs Max’e göre biraz daha dayanıklı olsa da Pixel 3 XL’da kulak hızasından düşünce kırıldı. 

Ve Kazanan!

Son olarak yüksek bir yerden telefonlar düşürülüyor. iPhone Xs Max parçalansa da kullanılmaya devam ederken Pixel 3 XL’ın ekranı kırılıyor ve kullanılmaz hale geliyor. Yapılan testin videosunu yazımızın sonundan izleyebilirsiniz. 

müşteri hizmetleri

1 YORUM

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.