İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone’da Android Çalıştıran Akıllı Kılıf!

Çoğu iPhone kullanıcısı, iOS’tan mutludur ve işletim sisteminin kendine özgü eğiliminin dışına çıkmak istemezler. Ancak bazen meraktan veya zorunluluktan Android’e kayma söz konusu olabiliyor. Android’in bir iPhone’da çalıştırılabilmesi için herkesin bildiği standart Jailbreak yöntemlerini de aşmak gerekiyor ki bu kolay bir şey değildir. Bu noktada tek gerçek çözüm Android telefon almaktır.

teknik destek

Peki, Android telefonu iPhone’a bağlayabilirsiniz deseydik? İşte yeni bir Kickstarter projesi tam da bunu yapmayı vaadediyor.

Projenin teorisi, iPhone sahiplerinin bir kılıf aracılığıyla cihazlarına ikincil ekranı eklemelerini ve bu ekranın ardında Android’i çalıştırmak olarak karşımıza çıkıyor. Ekran, iPhone’un hoparlörlerini, kameralarını ve mikrofonunu kullanıyor ve kesinlikle iPhone’a Android desteğini getiriyor. Üstelik pek çok şey kullanıcı tercihinde ilerliyor.

Kılıf, bir çift SIM kart yuvası, bir microSD kart desteği ve 5 inçlik AMOLED ekrana sahip. Ayrıca üreticinin NFC çipi ve bataryasıda mevcut. Kılıfı bir iPhone’un arka yüzüne taktığınızda tek telefon kasasından iki telefon kullandığınızı düşünmeniz çok yanlış olmayacaktır.

Kılıfın giriş modeli için 189 dolar ödemeniz ve 4G’li varyantlı modeli için 229 dolar ödemeniz gerekiyor. Fiyat yüksek olsada hayal edilen ve gerçeğe dönüştürülen fikrin eşsizliği göz dolduruyor. Geliştiricinin proje için hedeflediği rakam 95 bin dolar iken şu anda 114 bin dolar desteği almış bile.

müşteri hizmetleri