İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone’da Muhteşem Bir Multitasking Deneyimi Sunan Auxo 3 iOS 9.3.3 İçin Güncellendi

Apple Foni ekibi olarak tweak tanıtımlarına devam ediyoruz. Bu yazımızda Auxo 3 tweakini tanıtacağız. Jailbreak kullanıcılarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Auxo 3 iOS 9.3.3 için güncellendi.

Auxo temelde bir multitasking uygulaması. Yani uygulamalar arasında hızlı geçiş yapmaya yarayan bir tweak. Diyeceksinizki iOS ta home tuşu ile bunu yapabiliyoruz. Auxo’nun farkı ekranı kullanarak bu işi yapması. Ekranın alt kısmında sağ,sol ve ortasını kullanarak parmağınızı kaydırdığınızda arkaplanda çalışan uygulamaları görebiliyorsunuz. Tabi bu işlemi hangisi ile yapmak istediğinizi ayarlarından seçebiliyorsunuz.

image

Multitasking özelliği dışında daha bir çok özellik Auxo’da yer almakta. Terk bir hareketle bulunduğunuz uygulamadan çıkabiliyorsunuz. Yine ekran hareketini kendiniz ayarlayarak ekranı kilitleyebiliyorsunuz. Örneğin sol köşeden ortaya doğru parmağınızı kaydırınca ekran kilitleniyor. Tek hareketle arkaplanda çalışan uygulamaları kapatma özelliği de Auxo’nun başka bir hüneri.

Auxo 3 bu muhteşem özellikleri ile 3$ fiyatla Bigboss reposundan indirilebilir. Yine bu tweak de farklı repolardan ücretsiz indirilebilir.