İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone’da WhatsApp Üzerinden Müzik Paylaşılabilecek

Alman blog Macerkopf’ta paylaşılan ekran görüntüleri WhatsApp’a önemli yenilikler geleceğini ortaya koymakta. Belki de en heyecan verici olanı kişileriniz ile müzik parçalarını paylaşma yeteneği.

teknik destek

WhatsApp yakında kullanıcılara arkadaşlarıyla sevdikleri müzik parçalarını paylaşma olanağı verebilir. Popüler sohbet platformuna ayrıca daha büyük emoji karakterleri ve kamu grupları desteğinin de gelmesi bekleniyor.

IMG_0010

Kullanıcıların iPhone’larındaki herhangi bir parçayı paylaşabilmelerinin yanı sıra Apple Müzik ten de parça paylaşılabilir. Böylece küçük bir medya oynatıcı aracılığı ile parçayı alan kişi WhatsApp’tan çıkmadan parçayı dinleyebilecek.

iPhone sahiplerinin arkadaşları ile bir parçayı paylaşmaları her zaman sıkıntı yaratmıştı. Bluetooth un bu özelliğinin pasif olması sebebiyle iPhone sahipleri müziklerini hiç bir şekilde paylaşamıyorlardı. Apple’ın müzik satın alınması için getirdiği kısıtlamalar WhatsApp’a gelecek bu özellik sayesinde aşılmış olacak.

IMG_0011

WhatsApp’ta aynen Twitter’da olduğu gibi @ sembolü kullanarak diğer insanlara bildirim gönderilecek. Böylece sohbetlere diğer insanları da davet etmek mümkün olabilecek.

Büyük emojiler de WhatsApp’ın yeniliklerinden bir tanesi. Bu özelliklerin ne zaman geleceği belli değil.

müşteri hizmetleri