Şimdi yükleniyor

iPhone’u Yeniden Başlatmadan Ram Boşaltmanın Basit Yolları

img_0190

iPhone’u Yeniden Başlatmadan Ram Boşaltmanın Basit Yolları

Son Güncelleme tarihi 27 Haziran 2017 by

Arka Plan Uygulaması Yenile’yi Kapat

teknik destek

Arka Planda Uygulama Yenilemesi, iPhone’unuzu yavaşlatmaya konusunda birincil suçlu. Bunun nedeni, iPhone’unuzun arka planında açık olan uygulamalar için sürekli yenilenmek için bellek harcar. Bu işlev iPhone’unuzun pil ömrünü de tüketecektir. Bazı uygulamalar için, fitness giyilebilir cihazınızla eşleşen uygulama gibi cihazları kullanmaya devam etmeniz gerekebilir. Ancak belirli uygulamalar için Arka Planda Uygulama Yenileme işlevini seçerek kapatabilir veya tamamen kapatabilirsiniz. Bunu iPhone veya iPad’de yapmak için:

IMG_0184 iPhone'u Yeniden Başlatmadan Ram Boşaltmanın Basit Yolları IMG_0185 iPhone'u Yeniden Başlatmadan Ram Boşaltmanın Basit Yolları
* Ayarlar Uygulamasını açın.
* Genel’e dokunun.
* Arka Plan Uygulamasını Yenile’yi seçin.
* Tamamıyla kapatmak için Arka Plan Uygulaması Yenile’yi devre dışı bırakın.
* Arka planda hangi uygulamaları yenileyebileceğini seçmek için işlevi açık bırakın ancak altındaki uygulamalar listesine gidin ve işleve ihtiyaç duymayan tüm uygulamalar için Arka Plan Uygulamasını Yenile’yi devre dışı bırakın.
* Örneğin, bilgilerimin güncel kalabilmesi için Fitbit uygulamamın arka planda yenilenmesine izin veriyorum. Ancak kullanmadığım zamanlarda arka planda çalışmak için Facebook, Safari veya hemen hemen başka herhangi bir uygulamaya ihtiyacım yok.

Sonraki Sayfaya Geçiniz

teknik destek

Sayfalar: 1 2 3 4

2 yorum

comments user
Potifar Hutep

Harika!

Yorumlar kapalı.