iPhone’un Bir Sonraki Modeli Çift SIM Kartla Gelebilir!

iphoneun-bir-sonraki-modeli-cift-sim-kartla-gelebilir

2018 yılında tanıtılacak olan iPhone modelinin özelliklerinin ne olacağı belirsizliğini korurken Apple’ın 2019 yılında tanıcağı iPhone modeliyle ilgili iddialar gelmeye başladı. Gelen iddiaya göre 2019 yılında tanıtılacak olan iPhone modeli çift SIM karta sahip olacak. 

teknik destek <

Apple’ın yeni iPhone modellerini tanıtacağı günlere yaklaştıkça yeni tanıtılacak olan iPhone modelleri hakkında dedikodular bitmiyor. Apple’ın yeni iPhone modellerinin özellikleri henüz belli değilken 2019 yılında tanıtılması beklenen iPhone modeli hakkında ortaya yeni bir iddia atıldı. 2018 yılında tanıtılacak olan iPhone modellerinde olmasa da 2019 yılında tanıtılacak olan iPhone modelleri çift SIM karta sahip olabilir. 

Son yıllarda çift SIM kartlı modeller çıkartan akıllı telefon üreticileri bile tek SIM kartlı modeller üzerine yoğunlaşırken 2019 yılında tanıtılacak olan iPhone modelinin çift SIM karta sahip olacağı iddiası kullanıcıları heyecanlandırdı. Özellikle iki telefon kullanan kullanıcılar için önemli olan çift SIM kart desteği kullanıcıları iki iPhone taşımaktan kurtarabilir. Bakalım Apple’ın 2019 yılında tanıtacağı iPhone modeli çift SIM kart desteğine sahip olacak mı? 

müşteri hizmetleri

Comments are closed.