İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone’un Kamerasına Matematik Sorularını Çözdürebilirsiniz!

Matematik ödevi yapmak, matematik soruları çözmek gerçekten eğlenceli bir deneyimdir. Eğer bu eşsiz deneyimden hoşlanmayan insanlardan birisiyseniz muhtemelen bunu hemen şimdi geçmek istiyorsunuzdur. Ama ne çare! Matematik hayatımızın ayrılmaz bir parçası konumunda.

teknik destek

Tam da bu noktada, Socratic adındaki iPhone uygulaması çok ilginizi çekecek gibi duruyor. Çünkü, artık matematik sorularını çözmüyor, matematik sorularını çözdürüyorsunuz. Bu matematik soru çözdürme uygulaması size sadece matematik sorularının cevaplarını vermekle kalmıyor, aynı zamanda cevaba nasıl ulaşacağınızı da gösteriyor.

Socratic, sadece matematik sorularının cevabını vermekle kalmayan ender bir yardımcı uygulama konumunda. Aynı zamanda sizin doğru bir şekilde cevaba nasıl ulaşacağınıza rehberlik ediyor. Uygulamanın uzmanlığı sadece matematik üzerine değil. Örneğin, bilim hayranları uygulamayı kullanarak hemen her şeyle ilgili soruların cevabını bulabilirler.

Matematik Sorularını Çözdürün!

Socratic, basit bir Google araması yaparak size cevaplar sunmuyor. iPhone’unuzun kamerasını, çözemediğiniz matematik sorusunun üstüne getirmeniz ve fotoğrafını çekmenizden sonra sihir başlıyor. Eşsiz bir deneyimle sorunuzun cevabı, çözüm yolu ile birlikte kısa süre içerisinde önünüze getiriliyor.

Uygulama, tümüyle ücretsiz ve hemen şimdi App Store’dan indirilebilir.

Uygulamayı buradan devam ederek, iPhone’unuza indirebilirsiniz. Ayrıca uygulamaya ait tanıtım videosunu aşağıdan görebilirsiniz.

teknik destek