iPhone’unuz için Siyah ve Beyaz Duvar Kağıtları

ios-siyah-beyaz-duvar-kagitlari

Her Apple işletim sistemi geniş bir yerleşik duvar kağıtları ile gelir. iOS ve macOS’ta yerleşik olarak sunulan bu duvar kağıtları her zaman ilham verici olmuşlardır.

teknik destek

Ancak son zamanlarda GM (Final) versiyonlarda daha az yerleşik duvar kağıdı sunulur oldu. Bu sebeple önceki final sürümlerde yer alan duvar kağıtları daha çok popüler hale gelmiş durumda.

Bugün paylaşacağımız duvar kağıtlarıda farklı iOS sürümlerinden alınmış, yerleşik duvar kağıtları. Hepsi siyah ve beyaz temalı diyebiliriz. Özellikle Siyah veya Simsiyah iPhone kullananlar için bu duvar kağıtlarının tümüyle ekrana oturacağını söyleyebiliriz.

Paylaştığımız duvar kağıtlarını aşağıdan “Önceki” veya “Sonraki” düğmelerini kullanarak erişebilirsiniz. Duvar kağıtlarının yüksek kontrast seviyesine sahip olduklarını belirtelim. Duvar kağıtlarını üstlerine bir süre dokunarak “indir” dedikten sonra iPhone’unuza indirebilir ve ardından Ayarlar > Duvar Kağıdı menüsünden veya Fotoğraflar uygulaması üzerinden Kilit Ekranı/Ana Ekran üzerine ayarlayabilirsiniz.

Siyah Beyaz iOS Duvar Kağıdı

ios-8-duvar-kagidi

Siyah Beyaz iOS Duvar Kağıdı

ios-duvar-kagidi_2

Siyah Beyaz iOS Duvar Kağıdı

ios-duvar-kagidi_3

Siyah Beyaz iOS Duvar Kağıdı

ios-duvar-kagidi_4

müşteri hizmetleri

1 Comment

  1. Applefoni uygulamasindan konulardaki resimleri nasil telefonuma kaydedebilirim?

Comments are closed.