İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone’unuzla Sesli GIF’ler Hazırlayın

Sosyal medya ile başta Tumblr, Twitter olmak üzere bir anda popüler hale gelen ve Facebook’unda desteklemeye başlaması ile adeta patlayan kullanımı ile GIF’ler artık hayatımızın bir parçası. Videonun daha basit hali gibi görülebilecek olan GIF’ler renkli bir dünyaya sahipler ve bugün onları hemen hemen her yerde görmek mümkün.

iPhone veya iPad’lerde doğrudan GIF desteği mevcut değil. Yani galerinize bir gif indirdiğinizde o gifi görmeniz mümkün olmuyor ama bu problemi ortadan kaldıran hatta daha iyisini yapabilmenin önünü açan pek çok uygulama mevcut. Bu uygulamalardan biriside GIFtalk.

GIFtalk ile GIPHY arşivinden binlerce hatta onbinlerce gif arasında arama yapabilir, dilediğiniz GIF’i seçerek ses ekleyebilirsiniz. Üstelik ses kütüphanesinden ondan fazla kategori mevcut. Bu da yeterli gelmezse ses kaydı eklemesi yapabilirsiniz.

GIF’i düzenledikten sonra başta Facebook olmak üzere diğer sosyal medya hesaplarınız üzerinden direk paylaşabilirsiniz. Uygulama ücretsiz ve son derece basit bir kullanıma sahip. Aşağıdaki bağlantı üzerinden uygulamayı hemen indirebilirsiniz.

[appbox appstore id1078015608]