Şimdi yükleniyor

IPTV hangi cihazı almalıyım

IPTV cihaz önerisi

IPTV hangi cihazı almalıyım

Son Güncelleme tarihi 2 Eylül 2019 by Teknoloji Haber

IPTV hangi cihazı alayım veya alınmalı sorusuna net bir cevap bulamayacağınız yazımız tavsiye niteliği taşımakta. IP TV cihaz önerisi sizlerle…

teknik destek

IPTV cihaz önerisi olarak ilk önerimiz belirlenen marka ve modellerin yorumları. Tabi fason yorumlara aldanmayınız. IPTV şikayetler her zaman size bir yol çizer. Özellikle abonelik hizmeti için.

IP TV kullanımında internet ve cihaz faktörü yanında birde hizmet alınan yer çok önemli. Aynı anda bağlantılarda veya maç yayınlarında donma oluyor mu ya da ne sıklıkla donma oluyor bu çok önemli bir etken.

IPTV tavsiyesi

Yasal olmayan IPTV yayınların çoğunda sorun görülmekte. Donma kesinlikle olmakta. Hele maçlarda bazen çileden çıkabilirsiniz. Sorunsuz hizmet veren yer yok. Az veya çok veren var. Bazen maç izlerken 10-15 dk donma veya erişim olmayabiliyor.

IP TV yasal olan yerlerden hizmet almanız önerilir. Sorunsuz bir yayın istiyorsanız bu şart. En azından sorunu ileteceğiniz bir çağrı merkezi bulunuyor. Müşteri hizmetlerine oluşturduğunuz şikayet kaydı ile dönüş alabiliyorsunuz.

Yasal olmayan ilegal hizmetlerde destek hattı WhatsApp oluyor. Verilen numara aranamıyor ama mesaj atılabiliyor. Destek işlemi yazışarak yapılıyor. Eğer web sitesinden yazışılıyor ise biraz geç dönüş olabiliyor.

screenshot.28910 IPTV hangi cihazı almalıyım
IPTV hangi cihazı almalıyım

IPTV cihaz önerisi

IP TV cihaz önerisi için bazı markaları yazacağız. Bunlar örnek olarak yazılıyor ve kesinlikle yorumları inceleyin.

Cihazı aldığını yer çok önemli. Sorun çıktığından cihaz iadesi her yer yapmayabiliyor. Bazıları da belli bir süre sonra iade almıyor. www.applefoni.com

  • Next cihazlar tercih edilebilir. Ama donanıma dikkat edin.
  • Xiaomi Mi Box S 4k başarılı bir ürün.
  • Dreamstar
  • Hiremco
  • Korax

IPTV Smart TV kullanma yazısına bakmayı düşünür müsünüz?

teknik destek