İşte Canon’un En Yenilikçi Ürünü

İşte Canon’un En Yenilikçi Ürünü

Canon iki tane yeni fotoğraf makinesi tanıttı. Aynı zamanda MWC 2018’in yoğun gündeminde Speedlite 470EX-Al model adlı olan yeni tepe flaşını da dahil etmeyi başarabildi. Bu ürün sahip olduğu benzersiz özellikleriyle şirketin son yıllarda sunmuş olduğu en yenilikçi ürün olma unvanını da elinde bulundurmayı başardı.

teknik destek

Canon’un kendi CEO’su da son yıllarda Canon fotoğraf makinesi teknolojisinde önemli yeniliklerde bulunmadığını belirtiyordu. Firma, fotoğraf makinelerine dahil ettiği Dual Pixel CMOS AF otomatik netleştirme sisteminin dışında öne çıkan hiçbir özelliğe sahip değildir. Fakat firma bu duruma yeni tepe flaşı olan Speedlite 470EX-Al ile son vermeye karar verdi. Bu flaş Canon’un fotoğraf makineleriyle uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Sonunda yer alan AL takısını ise yapay zekadan değil auro-intelligent özelliğinden almaktadır. Flaşın bünyesinde hızlı bir şekilde çalışan bir motor yer almaktadır. Bu motor, bu tarz bir üründe ilk defa gördüğümüz bir motor şeklidir. Motor, tepe flaşın kafasını otomatik bir şekilde hareket ettirme imkanını sunuyor.

ÇOK SAYIDA YENİ ÖZELLİK

Ürün, önünde yer alan sensörleri ve öncü flaş patlatma özelliğiyle yöneltildiği objeyi ilk olarak analiz ediyor. Verilen ayarlarla beraber optimum flaş kullanımı özelliğini ayarlıyor. Aynı zamanda flaşı tavadan da sektirebilme imkanına sahip oluyor. Tavandan sekmiş olan ışık objenin üzerine daha yumuşak bir şekilde düşebildiği için iyi sonuçlar da alınabiliyor. Flaş, kameranın yönüne, ışık durumuna ve objeye yakınlığına göre otomatik olarak ayarlanmaktadır. Bu şekilde çekimler sırasında her zaman en iyi sonucu alma imkanına sahip oluyorsunuz.

müşteri hizmetleri