iTunes 12.4 Yayınlandı

iTunes 12.4

Apple, bazı küçük tasarım değişiklikleri ve önemli hata düzeltmeleri içeren iTunes 12.4 güncellemesini yayınladı. Bu güncelleme  iTunes 12.3’ün Eylül ayında yayınlanmasından sonraki ilk güncelleme oldu.

müşteri hizmetleri

iTunes 12.4 ile bu ayın başlarında paylaştığımız gibi yeniden tasarlanmış medya seçicinin mevcut navigasyon simgeleri değişerek, Müzik, TV şovları, filmler ve diğer içeriğin arasında geçiş yapmak için kullanılabiliyor. Ayrıca bu güncelleme ile menü özelleştirilebilir hale getirilerek kullanılmayan iTunes bölümlerinin gizleyebilme özelliği geldi. Artık ileri ve geri düğmeleri farklı bölümler arasında gezinmek için kullanılabiliyor.

Bugünkü güncelleme ile ayrıca iTunes’da saklanan müziklerin silinmesine neden olan sorunun giderildiği düşünülüyor. Bu sorundan az sayıda kullanıcının etkilendiği bilinse de Apple sorun ile ilgili bir güncelleme yayınlayacağını bildirmişti.

iTunes 12.4, iTunes üzerindeki yazılım güncelleme bölümünden yada Apple.com’daki iTunes bölümünden indirilebilir.

müşteri hizmetleri

2 Comments

  1. iTunes 12.4, iTunes üzerindeki yazılım güncelleme bölümünden yada Apple.com’daki iTunes bölümünden indirilebilir. diyorsunuz da İlker kardeş ben bulamadım.PC deki İTunes de ve Apple com da 12.3.3 sürümü var.

Comments are closed.