İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iTunes 12.4 Yayınlandı

Apple, bazı küçük tasarım değişiklikleri ve önemli hata düzeltmeleri içeren iTunes 12.4 güncellemesini yayınladı. Bu güncelleme  iTunes 12.3’ün Eylül ayında yayınlanmasından sonraki ilk güncelleme oldu.

iTunes 12.4 ile bu ayın başlarında paylaştığımız gibi yeniden tasarlanmış medya seçicinin mevcut navigasyon simgeleri değişerek, Müzik, TV şovları, filmler ve diğer içeriğin arasında geçiş yapmak için kullanılabiliyor. Ayrıca bu güncelleme ile menü özelleştirilebilir hale getirilerek kullanılmayan iTunes bölümlerinin gizleyebilme özelliği geldi. Artık ileri ve geri düğmeleri farklı bölümler arasında gezinmek için kullanılabiliyor.

Bugünkü güncelleme ile ayrıca iTunes’da saklanan müziklerin silinmesine neden olan sorunun giderildiği düşünülüyor. Bu sorundan az sayıda kullanıcının etkilendiği bilinse de Apple sorun ile ilgili bir güncelleme yayınlayacağını bildirmişti.

iTunes 12.4, iTunes üzerindeki yazılım güncelleme bölümünden yada Apple.com’daki iTunes bölümünden indirilebilir.

2 Yorum

  1. Şaban KARAKURT (@karakurt19) Şaban KARAKURT (@karakurt19) 16 Mayıs 2016

    iTunes 12.4, iTunes üzerindeki yazılım güncelleme bölümünden yada Apple.com’daki iTunes bölümünden indirilebilir. diyorsunuz da İlker kardeş ben bulamadım.PC deki İTunes de ve Apple com da 12.3.3 sürümü var.

    • İlker Çiftçi İlker Çiftçi 16 Mayıs 2016

      Kontrol ettim 12.4 mevcut şu anda

Yorumlar kapatıldı.