iTunes Connect, 23-27 Aralık Tarihlerinde Hizmet Vermeyecek!

App Store Uygulama

Apple, her yıl App Store çalışanlarına Noel tatilinde izin kullanmaları için fırsat veriyor. Şirket, bu sebeple, iTunes Connect’in 23-27 Aralık tarihlerinde hizmet vermeyeceğini duyurdu.

teknik destek

Bu tarihler arasında, Apple’a incelenmek üzere gönderilen yeni uygulamalar veya uygulama güncellemeleri incelemeye alınmayacak. Bu nedenle, uygulama geliştiricilerinin uygulamalarıyla ilgili herhangi bir değişikliği 23 Aralık’a kadar iTunes Connect üzerinden Apple’a iletmeleri öneriliyor.

Geliştiriciler, genellikle Noel tatili öncesinde App Store’un geçici süre ile kapatılması öncesinde kullanıcılara özel indirimler ve promosyonlar sunarlar. Bu yüzden geliştiriciler tarafından sunulan promosyonlar ve özel indirimler Aralık ayının son günlerine kadar, en azından App Store yeniden faaliyete geçene kadar kullanılabilir olur.

Apple, geliştiricilerin iOS 11 ile tümüyle yenilenen App Store’a gelen uygulama kısa tanıtım alanını kullanarak, müşterilerine promosyonlar, uygulama içi özellikler ve uygulama içi etkinlikler hakkında bilgi verebileceklerini de vurguluyor.

Elbetteki yeni uygulama gönderimi ve uygulama güncellemeleri dışında tüm iTunes Connect araçları Noel tatili boyunca kullanılabilir kalacak.

müşteri hizmetleri