İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iTunes Olmadan iPhone’a Müzik Atma

iTunes olmadan iPhone’a müzik atma işleminin en kolay ve rahat yollarını bu yazımızda anlatıyoruz.

teknik destek

Windows ve Mac bilgisayarınızdan iPhone’a müzik atmak için en temel yöntem iTunes’i tercih etmek zaman zaman kafaları karıştırabiliyor. Hal böyle olunca, iPhone nasıl müzik yüklenir?, iTunes olmadan iPhone müzik atma gibi sorular gündeme geliyor.

Hazırladığımız rehberde Windows veya Mac bilgisayarınızı kullanarak iTunes kullanmadan iPhone’a nasıl müzik göndereceğinizi açıklıyoruz.

iTunes’i kullanarak iPhone’a müzik atmak kolay olsa da kimileri bunu kafa karıştıırıcı bulabiliyor bu yüzden iTunes olmadan iPhone müzik atma yolunu anlatıyoruz.

iPhone Müzik Atma Programı

iTunes kullanmadan iPhone’a müzik gönderme ile ilgili birçok yöntem bulunuyor. Bunun için geliştirilen yardımcı uygulama ve programlar bulunuyor. Bu yazımızda, böyle programların başarılı bir örneği olan EaseUS MobiMover ile iPhone’a müzik aktarmanın ne kadar basit olduğunu anlatacağız.

iTunes Olmadan iPhone’a Müzik Atma

Bu program, Windows ve Mac bilgisayarınızdaki fotoğrafları, müzikleri, zil seslerini, videoları ve farklı dosyaları iPhone’a aktarmak için geliştirilen EaseUS MobilMover programının kullanımı oldukça kolaydır. Programın hem ücretli hem de ücretsiz sürümleri bulunuyor.

iPhone’a Müzik Atma (iTunes Olmadan)

Windows ve Mac bilgisayarınızda bulunan müzikleri iPhone’a atmanıza imkan veren programı indirdikten sonra programa giriş yapın ve aktardığımız adımları takip edin.

 • Programa giriş yaptıktan sonra iPhone’u data kablosunu aracılığı ile Mac’e bağlayın. Programdaki üst menüde bulunan seçenekler arasından ilkine tıklayın.
 • Audio kutusuna gelin ve Music logosuna tıklayın.
 • Karşınıza bir ekran gelecek bu ekranda bulunan menüyü kullanarak iPhone üzerinde müzik listeleri yaratabilir ve bulunan müzik listelerinin ismini değiştirebilirsiniz.
 • Herhangi bir müziği iPhone’a aktarmak için sağ üst köşelerdeki düğmelerden ikincisine tıklamalısınız ve göndermek istediğiniz müziği bulun ve Aç komutunu verin.
 • Bu aşamada, müzik iPhone’unuza aktarılmak için programa geçecek. Telefonunuz kilitliyse kilidi kaldırıp, beş on saniye beklemelisiniz.
 • Sonrasında cihazınızdan Müzik uygulamasına girin. Müzik ve müziklerin uygulamaya dahil olduğunu görebilirsiniz.
teknik destek

2 Yorum

 1. sakal sakal 5 Nisan 2019

  arkadaş atıyo sıkıntı yokda bu neden başka müziğe geçmek yerine 30 sn ileri sar butonu oluyor aga anlamıyorum

  • Müşteri hizmetleri Müşteri hizmetleri 5 Nisan 2019

   ?

Yorumlar kapatıldı.