İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Jailbreak Olmadan iPhone’unuza Tweaks Yüklemek Mümkün

Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında Extensify çok güzel bir projesi ile gündeme gelmişti. Cihazınız Jailbreak olmadan App Store uygulamaları için tweaks kurabilmenizi sağlayan projesi ile herkesten tam not almıştı. Bir bakıma App Store benzeri mağaza uygulaması olan Extensify ile iPhone’unuzla çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

teknik destek

Jailbreak topluluklarından iyi bilinen Majd Alfhaily ve Kevin Ko tarafından düzenlenen bu mağaza uygulaması, iOS 9 ile uyumlu ve çalıştırılabilir durumda.

Bu güzel projenin bir parçası olmak ve iPhone’unuzu jailbreak olmaksızın tweak yükleyerek daha güçlü ve özelleştirilebilir hale getirmek istiyorsanız öncelikle buradan devam ederek program sayfasına ulaşabilir ve “Apply for code” butonu ile katılım talebinde bulunabilirsiniz.

Özetle Extensify’ın özü Apple’ın yazılım güncelleme hızına bir türlü yetişemeyen Jailbreak’e karşın oluşturulmuş bir mağaza denilebilir. Bu üçüncü taraf mağaza ile Jailbreak için mevcut tweakleri bulabilir ve iPhone’unuza rahatlıkla kurabilirsiniz. Bu sayede iPhone’unuzu daha da özelleştirebilir bir bakıma pek çok iOS sınırlamasından kurtulmuş olursunuz.

Extensify’ı Safari ile açarak bir konfigürasyon profilini cihazınıza yüklemeniz gerekiyor.

Yine de uygulamayı kullanmadan önce dikkatli olmanızı öneririz. Çünkü katılım sağladığınızda belirttiğimiz gibi bir konfigürasyon profilini cihazınıza kurmanız gerekiyor. Bu kurulum sonrasında cihazınız tümüyle üçüncü taraf erişimine açılmış oluyor. Uygulama geliştiricileri her ne kadar garanti sunsalar da geliştirici tarafında oluşabilecek bir uygulama açığının sizi bulup etkileyebileceğini unutmayın.

Yine de böylesine hoş bir deneyimin bir parçası olmanızı öneririz 🙂

müşteri hizmetleri

3 Yorum

  1. Kemal Kemal 6 Mart 2016

    Lütfen aslını araştırmadan fake paylaşımlar yapmayalım..

  2. Hakan Hakan 1 Mart 2016

    Hocam siz bunu denediniz mi? Bikaç farklı maille denedim kod göndermiyor bu site

  3. Hakan Hakan 1 Mart 2016

    Hocam siz bunu denediniz mi? Bikaç farklı maille denedim kod göndermiyor

Yorumlar kapatıldı.