Şimdi yükleniyor

Jony Ive’nin Mutfağından Çıkmış Gibi Duran iPhone 8 Konseptleri!

iPhone 8 Konsepti

Jony Ive’nin Mutfağından Çıkmış Gibi Duran iPhone 8 Konseptleri!

Son Güncelleme tarihi 12 Ağustos 2017 by Müşteri hizmetleri

Apple’ın Eylül lansmanına artık sadece birkaç hafta uzaktayız ve bu yılki iPhone lansmanı Cupertino devi için oldukça özel bir yere sahip. Şirket, iPhone’un 10. yıldönümünü taçlandıracak bir iPhone modeli ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor ve bu model için en çok konuşulan şey OLED bir ekrana sahip olacağı. Elbetteki her yıl olduğu gibi bu yıl da Apple en yeni akıllı telefonunu daha pek çok gelişmiş özellik ile donatmış bir şekilde gelecek.

teknik destek

Endüstriyel tasarımcı Quinton Theron, Siyah, Beyaz, Altın ve Roze Altın renklerde bu yılın iPhone’u için özel bir konsept hazırladı. Tasarımcı, ilk iPhone’a vurgu yapmak için ise konseptlerindeki aygıtlarında duvar kağıdı olarak palyaço balığına yer vermiş.

Konseptlere baktığımızda Apple’ın kesinlikle beyaz veya seramik kaplama bir iPhone ile karşımıza çıkması gerektiğini anlıyoruz. Özellikle seramik kaplama beyaz versiyonun görünümü eşsiz duruyor.

Ne söylemek istediğimi daha net anlayabilmeniz için, adeta Jony Ive’nin mutfağından çıkmış gibi duran iPhone 8 konseptlerine daha yakından bakın.

Beyaz-iPhone-8 Jony Ive'nin Mutfağından Çıkmış Gibi Duran iPhone 8 Konseptleri!

iPhone-8-3 Jony Ive'nin Mutfağından Çıkmış Gibi Duran iPhone 8 Konseptleri!

Bembeyaz-iPhone-8 Jony Ive'nin Mutfağından Çıkmış Gibi Duran iPhone 8 Konseptleri! iPhone-8-Görünümü Jony Ive'nin Mutfağından Çıkmış Gibi Duran iPhone 8 Konseptleri! Seramik-Kaplama-iPhone-8 Jony Ive'nin Mutfağından Çıkmış Gibi Duran iPhone 8 Konseptleri! iPhone-8-Renk-Seçenekleri-1 Jony Ive'nin Mutfağından Çıkmış Gibi Duran iPhone 8 Konseptleri! Altın-iPhone-8 Jony Ive'nin Mutfağından Çıkmış Gibi Duran iPhone 8 Konseptleri! Roze-Altın-iPhone-8 Jony Ive'nin Mutfağından Çıkmış Gibi Duran iPhone 8 Konseptleri! Seramik-Kaplama-Beyaz-iPhone-8 Jony Ive'nin Mutfağından Çıkmış Gibi Duran iPhone 8 Konseptleri!

teknik destek