Jony Ive’nin Mutfağından Çıkmış Gibi Duran iPhone 8 Konseptleri!

0
iPhone 8 Konsepti

Apple’ın Eylül lansmanına artık sadece birkaç hafta uzaktayız ve bu yılki iPhone lansmanı Cupertino devi için oldukça özel bir yere sahip. Şirket, iPhone’un 10. yıldönümünü taçlandıracak bir iPhone modeli ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor ve bu model için en çok konuşulan şey OLED bir ekrana sahip olacağı. Elbetteki her yıl olduğu gibi bu yıl da Apple en yeni akıllı telefonunu daha pek çok gelişmiş özellik ile donatmış bir şekilde gelecek.

Endüstriyel tasarımcı Quinton Theron, Siyah, Beyaz, Altın ve Roze Altın renklerde bu yılın iPhone’u için özel bir konsept hazırladı. Tasarımcı, ilk iPhone’a vurgu yapmak için ise konseptlerindeki aygıtlarında duvar kağıdı olarak palyaço balığına yer vermiş.

İLGİLİ İÇERİK:  Yeni iPhone Modellerinin Fiyatları

Konseptlere baktığımızda Apple’ın kesinlikle beyaz veya seramik kaplama bir iPhone ile karşımıza çıkması gerektiğini anlıyoruz. Özellikle seramik kaplama beyaz versiyonun görünümü eşsiz duruyor.

Ne söylemek istediğimi daha net anlayabilmeniz için, adeta Jony Ive’nin mutfağından çıkmış gibi duran iPhone 8 konseptlerine daha yakından bakın.

Beyaz iPhone 8

iPhone 8

Bembeyaz iPhone 8 iPhone 8 Görünümü Seramik Kaplama iPhone 8 iPhone 8 Renk Seçenekleri Altın iPhone 8 Roze Altın iPhone 8 Seramik Kaplama Beyaz iPhone 8

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.