Şimdi yükleniyor

Kalın Gövdesi ile iPhone 8’in Görüntüleri Sızdırıldı!

iPhone 8

Kalın Gövdesi ile iPhone 8’in Görüntüleri Sızdırıldı!

Son aylarda çeşitli iPhone 8 sızıntıları gördük ve şimdi Onleaks bir dizi yeni sızıntıyla çıktı geldi desek yanlış olmayacaktır. Onleaks’in paylaştığı görüntüler daha önce sızdırılan CAD çizimlerine dayanıyor ve iPhone 8’in neye benzeyebileceği konusunda en doğru görünümü sunuyor olabilir.

Görüntüler, iPhone 8’in neredeyse uçtan uca OLED ekranlı ve iPhone 4’ünkine benzer paslanmaz çelik kenarlara sahip olarak betimliyor. Cihazın arka tarafında, cam kaplamanın yanı sıra dikey olarak konumlandırılmış çift lensli kamera yer alıyor. Geçmişte, iPhone 8’in arka kamerasının iPhone 7 Plus’a göre dikey olarak konumlandırılmasının temel nedeni kamerasında gelişmiş özelliklerin yer alacağı olarak belirtilmesiydi.

teknik destek

Görüntülerdeki tek belirsiz nokta Touch ID. Muhtemelen Touch ID ya henüz cihaza konumlandırılmamış ya da ekrana entegre edilmiş.

Bu görüntüler, doğrudan fabrikadan alınan CAD çizimlerine dayanmaktadır ve cihazın boyutuyla ilgili daha ayrıntılı bilgi edinmemiz mümkün. Burada tasvir edilen iPhone 8, 143.5 x 70.9 x 7.7 mm ölçülerinde. Bu, sırasıyla 7.1 mm ve 7.3 mm boyutlarında olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’dan daha kalın bir iPhone anlamına geliyor.

Unutulmaması gereken en önemli bir nokta, Apple’ın iPhone 8’i çok farklı tasarımlara sahip prototiplerle test ediyor olmasıdır. Buradaki tasarım bunlardan sadece bir tanesidir. Ancak bu tasarımın Apple tarafından seçilen nihai iPhone 8 tasarımı olduğu ifade ediliyor.

teknik destek