Şimdi yükleniyor

Karşınızda Dünyanın En Güvenli iPhone 7’si!

iPhone_7

Karşınızda Dünyanın En Güvenli iPhone 7’si!

iPhone zaten oldukça güvenli bir cihazdır ve Apple’ın cihazlarına kolay bir şekilde erişmek isteyen devletin güvenlik birimlerine karşı duruşu nedeniyle insanların tam bir güveni söz konusu. Ancak Apple’ın dahili güvenlik özellikleri ve şifrelemesi sizin için yeterli değilse ya da şirketinizin iletişimini çok daha gizli tutmak için Apple’a güvenmiyorsanız sizin için bir çözüm mevcut.

teknik destek

Bu noktada belirtmeliyiz ki daha fazla parayı gözden çıkartmanız gerekiyor…

Dünyanın en güvenli iPhone’u haline getirilmiş özel iPhone’lara “K iPhone” adı verilmiş ve üreticisi, askeri/kişisel, devlet başkanları ve gizlilik durumu önem arzeden herkes için tercih edilesi olarak söylüyor.

K iPhone, gezegendeki herhangi bir yere hücresel bir sinyal gönderen geniş mobil bant uydu iletişim cihazına kadar birçok farklı şifreli iletişim aracı satan KryptAll tarafından üretildi.

KryptAll, iPhone’unun değiştirilmiş bileşenleri, özel bir üretici yazılımı ve şirketin kendi VoIP uygulamasını kullanarak dünyanın her yerindeki kişilere uçtan uca şifrelenmiş telefon görüşmeleri yapma imkanı sunduklarını söylüyor. Ancak, herhangi bir numarayı arama yapamıyorsunuz ve tam bir güvenlik için yalnızca diğer KryptAll cihazlarını arayabiliyor ve bu cihazlardan gelen çağrıları kabul edebiliyorsunuz. Şirketin şifreli ağından yapılan telefon görüşmelerine dokunulamıyor ya da izlenemiyor ve KryptAll kendilerinin dahi aramaların ayrıntılarını bilmesinin hiçbir yolunun olmadığını söylüyor.

Süper güvenli K iPhone diğer iPhone’larda olduğu gibi kullanılıyor ve uygulamalar indirilebiliyor. Diğer yaygın akıllı telefon işlevleri istediğiniz gibi çalıştırabiliyorsunuz. Şifreli cihazlarını sadece birkaç yıldır satan şirket, “gizlilik savunucuları” ve Rolls-Royce, Maybach ve diğer şirketlerin yöneticileri dahil olmak üzere bazı son derece önemli müşterilere sahip olduğunu söylüyor.

Tüm bunlar çok mantıklı olsa da bu özel iPhone’lardan herhangi birisini satın almak için kesinlikle kesenizi açmanız gerekiyor. Şirketin eBay’de sattığı cihazlarından en ucuz her biri birkaç bin dolara fiyat etiketine sahip ve iPhone 7 sürümünün şu anki fiyatının 4.500 doları aştığı bir gerçek.

teknik destek

2 yorum

comments user
mamaklı

Anlamadım

Yorumlar kapalı.