Şimdi yükleniyor

KillBackground10 ile iOS 10’da Çoklu Görev’deki Aktif Uygulamaları Tek Dokunuşla Kapatın [Jailbreak Tweak]

iPhone-Coklu-Gorev

KillBackground10 ile iOS 10’da Çoklu Görev’deki Aktif Uygulamaları Tek Dokunuşla Kapatın [Jailbreak Tweak]

Son Güncelleme tarihi 26 Ocak 2019 by Müşteri hizmetleri

iPhone‘daki Çoklu Görev özelliği, tüm açık uygulamaları görmemizi ve kullanmadıklarımızı kapatabildiğimiz bir yerdir. Ancak bu özellikteki can sıkıcı olan şey açık olan her uygulamayı tek tek kapatmamız. KillBackground10 bu noktada bize zaman kazandıran bir tweak konumunda.

teknik destek

Adından da anlaşılacağı üzere tweak, iOS 10‘daki tüm açık uygulamaları tek bir dokunuşla kapatmamıza olanak tanıyor. Çoklu Görev ekranına yerleştirilen bir düğmeye dokunarak tüm açık uygulamalarınızı kapatabilir ve uygulamaları tek tek kapatmakla uğraşmazsınız.

KillBackground10‘u yükledikten sonra, Çoklu Görev’i açmak için ana ekran düğmesine iki kez basın. Sağ alt köşede küçük bir düğme olduğunu göreceksiniz. Bu düğmeye dokunduğunuzda açık olan tüm uygulamalar anında kapanacaktır.

KillBackground10-Tweak KillBackground10 ile iOS 10'da Çoklu Görev'deki Aktif Uygulamaları Tek Dokunuşla Kapatın [Jailbreak Tweak]

Bunun dışında KillBackground10, Ayarlar uygulamasına pek çok işlevlerini özelleştirebileceğiniz bir yapılandırma bölmesi ile birlikte geliyor. Sunulan işlevsellik ayarları şu şekilde:

  • Düğmeye bastıktan sonra, Çoklu Görev’i otomatik olarak kapatın.
  • Düğmenin boyutunu büyütün.
  • Düğmeyi, sağ taraf yerine Çoklu Görev’in sol tarafına yerleştirin.
  • Müzik uygulamasının kapatıp kapatılmayacağını seçin. Bu, arka planda müzik çalarken Müzik uygulamasının kapatılmasını istemiyorsanız yararlı bir özelliktir.
  • Bu tweak tarafından kapatılamayacak uygulamaları seçin.
  • Ve daha fazlası…

Gördüğünüz gibi tweak, işlevlerini yapılandırmanıza izin veren bir grup seçenek sunuyor. Bu tweakte en çok sevilen şey, kapatılmaması gereken uygulamaları seçebilme.

Böyle bir tweak arıyorsanız KillBackground10 iyi bir seçim olacaktır. Özellikle iOS 10 için yapılmış ve 0,99 dolar olan bu tweaki Cydia’nın BigBoss reposundan satın alabilirsiniz.

teknik destek

3 yorum

comments user
Muhammet

10.2 yalu jailbreak kullanıyordum.çoğu tweak çalışmadığından cydia ya girdim ve KURULU OLAN BÖLÜMÜNDEN ne var ne yoksa sildim.ve cydia uygulaması komple silindi.tekrar yalu102 yolunu denedim cydia bi türlü gelmedi.tüm ayarları sıfırla deyip telefonu sıfırladıktan sonra yine denedim olmadı.
TEKRAR CYDİA YI NASIL GETİREBİLİRİM YARDIMCI OLURMUSUNUZ ???

Yorumlar kapalı.