Şimdi yükleniyor

Kırmızı iPhone 8/8 Plus Modelleri Türkiye’de Satışa Çıktı!

iphone88

Kırmızı iPhone 8/8 Plus Modelleri Türkiye’de Satışa Çıktı!

Son Güncelleme tarihi 29 Nisan 2018 by Ali Mert Demir

teknik destek

Kırmızı iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Türkiye’de Satışa Çıktı

Apple, geçtiğimiz senelerde HIV/AIDS hastalıklarıyla mücadele adı altında, ilk olarak iPhone 7 tasarımının kırmızı rengini üreterek piyasaya sürmüştü. Cihaz ilk önce yurtdışı pazarlarına düşse de, daha sonra pek zaman geçmeden Türkiye pazarlarında da satışa sunulmuştu.

Yeni iPhone 8 Modelleri Türkiye’de!

Apple, aynı düşünceyi ve kampanyayı geçtiğimiz aylarda iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri için de düşünmüştü. Hal böyle olunca cihaz ilk olarak yurtdışı pazarlarına, daha sonra da tüm pazarlara yayılmıştı. Bu sefer de yeni kırmızı renkli iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri, Türkiye pazarlarında yakalandı.

iphone8 Kırmızı iPhone 8/8 Plus Modelleri Türkiye'de Satışa Çıktı!

Farklar Sadece Tasarımsal

Yeni kırmızı iPhone 8 ve 8 Plus modellerinin, diğer renklere göre sistemsel açıdan hiçbir farkı bulunmuyor. Sadece ön kısımda beyaz çerçeve yerine, kırmızı renklerde siyah çerçeve yer alıyor. Telefona dıştan baktığımız zaman da kırmızı rengini hesaba kattığımızda, sistemsel açıdan hiçbir farklı özelliğin bulunduğunu söyleyemeyiz.

Kırmızı iPhone 8 Fiyatları

Kırmızı renkli iPhone 8 modellerinde sistemsel bir farklılık olmadığı gibi, fiyat etiketlerinde de herhangi bir farklılık bulunmuyor. iPhone 8 64 GB olan modeli 4.199 TL’den, iPhone 8 Plus 64 GB olan modeli de 4.799 TL’ye satışa sunulacak. İki fiyatın üzerine 800 TL tutarında bir bütçe daha eklenirse, her iki modelin de 256 GB depolama alanına sahip modelleri alınabiliyor.

teknik destek