Kısa Süreliğine Ücretsiz 10 iOS Uygulaması (10 Ağustos 2017)

0
ücretsiz ios uygulamaları

Önceden indirmek için para ödediğiniz veya ödemek durumunda kalacağınız, ancak kısa süreliğine ücretsiz olarak indirilebilen 10 adet iOS uygulamasını sizler için bir araya getirdik. Her kategoriden uygulamaların yer aldığı bu ücretsiz iOS uygulamalarını kaçırmayın…

Ücretsiz iOS Uygulamaları

Bildiğiniz üzere, App Store’da pek çok uygulama belirli aralıklarla doğrudan geliştiricileri veya Apple aracılığıyla sınırlı bir süre için ücretsiz olarak sunulabiliyorlar. Biz de bugün, iOS App Store’da ücretsiz olarak sunulan tüm bu uygulamaları sizler için sıraladık.

Özellikle şunu hatırlatmadan geçmeyelim; siz bu yazıyı okumaya başladığınız anda dahi listedeli uygulamaların tekrar ücretli olma ihtimali var. Bu sebeple elinizi çabuk tutmalısınız ve listeyi hızlı bir şekilde tarayarak ücretsiz uygulamaları indirme fırsatını kaçırmamalısınız.

İLGİLİ İÇERİK:  [30.06.2018] Günün Oyunu: DomiNations

Ayrıca, hafta içi her gün bu saatlerde, sizler için sınırlı süre ile ücretsiz olan iOS uygulamalarını düzenli olarak bir araya getiriyor ve paylaşıyoruz olacağız. Bizi takip etmeye devam edin!

1Breezeblock

[appbox appstore https://itunes.apple.com/us/app/breezeblock-block-ads-reduce-data-browse-quicker/id1039163651?mt=8]

Önceki

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.