Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları – 6 Nisan

3

Çoğumuz uygulama mağazalarından büyük ihtimal ücretsiz olan oyunlara ve uygulamalara yönelmekteyiz. Ancak bir iyi haberimiz var. Ücretli olan iOS uygulamalarından bazıları belli bir süre için ücretsiz oldu.

teknik destek

Kullanıcıların büyük çoğunluğu ücretsiz uygulamalara yöneliyor. Her ne kadar ücretli uygulama almış olsak bile, gözlerimiz ücretsizi arıyor desek yeridir.İşte sizler için derlediğimiz ücretli ama şimdilik ücretsiz olan iOS uygulamaları:

Altimeter GPS

1

Altimetre GPS mevcut uydu konumu, hava durumu güncellemeleri, pedometre, hız göstergesi, barometre, pusula gibi özellikleri ile donatılmış birden fazla amacı olan bir uygulamadır.

Instamemo

2

Instamemo, parmaklarınızla çizim yapmak isterseniz size özel bir not defteri sunuyor. Notlarınızı süsleyebilir, hatta birden fazla fotoğrafı da kullanabilirsiniz.

Math Rescue Games For Rounding

3

Hem becerinizi ve matematik zekanızı geliştirebilecek bir uygulama olan Math Rescue Games For Rounding ile güzel şeyler yapabilirsiniz.

Sally’s Law

4

Yuvarlak bir top ve yolunda ilerleyen bir karakter ile can kaybetmeden eğlenmenize yarıyan bu oyun 1.99 dolar olurken, kısa süreliğine ücretsiz.

Slow Shutter Camera

5

Birden fazla işlevi sunan kamera uygulamasını kullanmaya başladıktan kısa süre sonra özellikleriyle vazgeçilmeziniz olacak.

müşteri hizmetleri