İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kışkırtıcı Piyano Siyahı ve Koyu Siyah iPhone 7 Plus Konseptleri

Oldukça güvenilir bir Japon blogu olan Mac Otakara, son günlerde ilginç bir iPhone 7 iddiası ile gündeme gelmişti. Apple’ın “Uzay Siyahı” renk seçeneğini tanıtacağını iddia eden blog kaynakları bu iddialarını şirketin iki farklı renk seçeneği ile geleceğini belirterek değiştirmiş durumdalar.

Mevcut Uzay Grisi renk seçeneğinin yerini koyu veya karanlık siyah olarak adlandırılan Piano Black ve Dark Black renk seçeneklerinin alacağı iddia ediliyor. Apple analistlerinden  KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo’da benzer iddialar ile raporunu paylaşmıştı.

AppleArab.com tarafından hazırlanan iPhone 7 Plus konseptleri ile bu yeni renk seçeneklerinin neye benzeyeceği betimlenmiş durumda. Büyük bir fikir verme kolaylığı sağlayan bu konseptlerle sizi karşı karşıya bırakalım.

iPhone-7-Plus-Piano-ve-Dark-Black iPhone-7-Plus-Piano-ve-Dark-Black iPhone-7-Plus-Piano-ve-Dark-Black

Özellikle analist Ming-Chi Kuo, Piano Black olarak adlandırılan bu eşsiz siyah hakimiyetindeki renk seçeneğini ilk olarak dillendirenler arasında. Bu yeni renk seçeneği Uzay Grisi’nin yerini alacak.

Kuo, iPhone 7’ye parlak bir görünüm verecek olan Piano Black seçeneğinin yalnızca iPhone 7’ye münhasır olabileceğini belirtiyor. Apple’ın bu şekilde satışlarını arttırması bekleniyor. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için genel olarak şekillenen renk seçenekleri ise şu şekilde; Gümüş, Altın, Roze Altın, Piyano Siyahı ve Koyu Siyah.