Lifebox şifremi unuttum şifre nasıl sıfırlanır

Lifebox şifremi unuttum şifre nasıl sıfırlanır

Turkcell Lifebox şifremi unuttum Lifebox şifre sıfırlama nasıl yapılır nereden veya Lifebox şifre nasıl sıfırlanır?

teknik destek

Turkcell Lifebox veri yedekleme hizmeti 2-3 yıldır kullanıcı sayısını iyice arttırdı. Lifebox özellikleri aşağıda bir genellemeyle paylaştık.

Lifebox uygulaması, otomatik yedekleme, nesne ve yüz tanıma, hikayeler otomatik, yer dolduğunda yer açmak için ilgili seçenek, telefon rehber yedekleme / sim kart kişileri yedekleme de güncelleme, sosyal ağlardan video veya fotoğrafları Lifebox’ a aktarma yani Facebook fotoğrafı Lifebox’ a taşıma gibi, Cellograf özelliği ve dahasıyla hizmete devam.

Lifebox sifremi unuttum sifirlama-2
Lifebox şifremi unuttum sıfırlama
Lifebox sifremi unuttum sifirlama-3
Lifebox şifre sıfırlama

Lifebox şifremi unuttum şifre sıfırlama

Turkcell Lifebox parolamı unuttum sorunu yaşayanlar için ilk öneri eğer Vodafone veya Türk Telekom abonesi iseniz kayıtta kullandığınız e-posta adresiyle şifre sıfırlamasını yapınız. Mail adresine erişimim yok veya hatırlamıyorum şeklinde yazanlar için tek çare Turkcell müşteri hizmetleri aranıp yardım istemek. Belki kimlik doğrulaması ile yardımcı olunabilir. Veya yazılı bir dilekçe istenebilir.

Turkcell şifre sıfırlama ise şifre yazarak 2200 ile sıfırlama yapılabilir.

Lifebox şifre nasıl sıfırlanır?

Bilgisayar veya web tarayıcısından şifre sıfırlama için mylifebox.com’ a girip “şifremi unuttum” ile devam ediniz. Çıkan yere mail adresinizi yazıp sonra mail adresinizi kontrol ediniz.

Lifebox uygulamasından şifre sıfırlama için uygulamayı açıp giriş tuşuna dokunun. Sonra en alta kayarak şifre unuttum seçeneğini kullanın.

Lifebox sifremi unuttum sifirlama-4

Lifebox şifre nasıl sıfırlanır
Lifebox sifremi unuttum sifirlama-5

Lifebox şifre öğrenme
Lifebox sifremi unuttum sifirlama-6
Unutulan Lifebox şifresini öğrenme

Turkcell Lifebox şifre sorunu yaşayanlar müşteri hizmetlerini aramayı unutmasın. Yazıyı tamamen okumadan yorum bırakmayınız. Lifebox ücretli mi haberine bakmak ister misiniz?

müşteri hizmetleri

24 Comments

 1. hattımı artık kullanmıyorum. lifebox hesabıma giriş yapmak için e postamı kullanıyorum ama giriş yapmıyor. şifremi unuttum yapıyorum mail gönderiyor yenilemem için ama telefona gelen kodu girmemi istiyor. o hattı kullanmadığım için kodu da göremiyorum.

 2. Merhaba…. Hattım kapandığından dolayı programa giriş yapamıyorum, şifremle mail adresim kayıtlı. Mail adresiyle şifreyi girdiğimde iki faktör doğrulama gönderiyor mail adresine diye bildirim geliyor ama mail adresine bir tane doğrulama kodu geliyor. İlk gelen şifreni kullandıktan sonra ikinci aşamasına geldiğimde o süreç içinde şifre gelmiyor bu sefer ilk gelen şifreyi deniyorum süre aşaması diye hata veriyor ve başa dönüyor program. Yardımınızı rica ediyorum bütün bilgilerim orada kaldı.

  1. Hat kapandı? Numaranız iptal mi oldu?

 3. Turkceldeyimde lifebox a giremiyorum turkceli kapatip wodafona gececem bilginize arz olunur

  1. Turkcell’ de işlem için telefondan şifre sıfırlama işlemi yapılabiliyor. Geçerseniz ve hesaba bir mail hesabı eklemediyseniz bir işlem yapamazsınız.

 4. Hesabima kayitli nunarami kullanmiyorum fatura nedeniy hat 4 aydir kapali yeni bir nunara kullaniyorum suanda ve sifremi unuttum e posta ilede yenileyemiyorum acil yardim

  1. Numaraya veya mail adresinize erişim olmadığı sürece bir işlem yapamazsınız. Turkcell’ in şu an için katı kuralı bu şekilde.

 5. Şifremi unuttum epostada yok otamatik şifre yenilemeyide kapatmiştim yardimci olurmusunuz

   1. Turkcell numaranızla şifre sıfırlamasını yapabilirsiniz veya çağrı merkezinden yardım isteyebilirsiniz.

 6. Lifebox uygulamasını sildim tekrar yükledim. Eposta şifremi unuttum giriş yapamıyorum yardımcı olurmusunuz

 7. Uygulamadan bir anda kendi kendine çıkış yaptı e postamı da kabul etmiyor turckell den türk telekoma geçtim birde nasıl giriş yapacağım yardımcı olurmusunuz

  1. Hesaba mail kayıtlıysa ilerleyen günlerde deneyin. Kayıtlı değilse operatör değişikliğinden dolayı kullanamazsınız.

 8. Lifebox hesabimi yeniden indirdim resimlerim var icinde sifreyi epostayi gidiyorum dogru ama kod gelmiyo nasil olucak numaramada gelmiyo e postamada gelmiyo turk telekom kullanicisiyim

  1. Operatör değişikliğinde sadece mail ile giriş yapabilirsin. Şifre sıfırlama yaparken yan sekmede mail hesabınız açık olsun ve şifre sıfırlama bağlantısı geliyor mu test edin.

 9. Life box sifremi unuttum aposta sifremide unuttum turkcel otomotik sifre ile giriside kapatmistim acaba nasıl hesabıma ulaşırım yardımcı olursanız sevinirim

 10. telefonum kapalı doğrulama kodunu yazamıyorum doğrulama kodsuz mail ile unuttuğum şifremi yenileyemiyor muyum?

 11. Life box sifremi unuttum aposta sifremide unuttum turkcel otomotik sifre ile giriside kapatmistim musteri hizmetleride yardim saglayamiyorr

 12. Giriş yapamıyorum numara degişikliğinden dolayı yardımcı olursanız sevinirim
  Arz ederim

Comments are closed.