Lifebox şifremi unuttum şifre nasıl sıfırlanır

0
Lifebox şifremi unuttum şifre nasıl sıfırlanır

Turkcell Lifebox şifremi unuttum Lifebox şifre sıfırlama nasıl yapılır nereden veya Lifebox şifre nasıl sıfırlanır?

Turkcell Lifebox veri yedekleme hizmeti 2-3 yıldır kullanıcı sayısını iyice arttırdı. Lifebox özellikleri aşağıda bir genellemeyle paylaştık.

Lifebox uygulaması, otomatik yedekleme, nesne ve yüz tanıma, hikayeler otomatik, yer dolduğunda yer açmak için ilgili seçenek, telefon rehber yedekleme / sim kart kişileri yedekleme de güncelleme, sosyal ağlardan video veya fotoğrafları Lifebox’ a aktarma yani Facebook fotoğrafı Lifebox’ a taşıma gibi, Cellograf özelliği ve dahasıyla hizmete devam.

Lifebox sifremi unuttum sifirlama-2
Lifebox şifremi unuttum sıfırlama
Lifebox sifremi unuttum sifirlama-3
Lifebox şifre sıfırlama

Lifebox şifremi unuttum şifre sıfırlama

Turkcell Lifebox parolamı unuttum sorunu yaşayanlar için ilk öneri eğer Vodafone veya Türk Telekom abonesi iseniz kayıtta kullandığınız e-posta adresiyle şifre sıfırlamasını yapınız. Mail adresine erişimim yok veya hatırlamıyorum şeklinde yazanlar için tek çare Turkcell müşteri hizmetleri aranıp yardım istemek. Belki kimlik doğrulaması ile yardımcı olunabilir. Veya yazılı bir dilekçe istenebilir.

Turkcell şifre sıfırlama ise şifre yazarak 2200 ile sıfırlama yapılabilir.

Lifebox şifre nasıl sıfırlanır?

Bilgisayar veya web tarayıcısından şifre sıfırlama için mylifebox.com’ a girip “şifremi unuttum” ile devam ediniz. Çıkan yere mail adresinizi yazıp sonra mail adresinizi kontrol ediniz.

Lifebox uygulamasından şifre sıfırlama için uygulamayı açıp giriş tuşuna dokunun. Sonra en alta kayarak şifre unuttum seçeneğini kullanın.

Lifebox sifremi unuttum sifirlama-4

Lifebox şifre nasıl sıfırlanır
Lifebox sifremi unuttum sifirlama-5

Lifebox şifre öğrenme
Lifebox sifremi unuttum sifirlama-6
Unutulan Lifebox şifresini öğrenme

Turkcell Lifebox şifre sorunu yaşayanlar müşteri hizmetlerini aramayı unutmasın. Yazıyı tamamen okumadan yorum bırakmayınız. Lifebox ücretli mi haberine bakmak ister misiniz?

Son güncelleme:

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.