Şimdi yükleniyor

Lokasyon ve konum bulma uygulaması Find Loca

Lokasyon ve konum bulma uygulaması Find Loca

Lokasyon ve konum bulma uygulaması Find Loca

Son Güncelleme tarihi 19 Mart 2024 by Teknoloji Haber

En başarılı lokasyon bulucu uygulama Find Loca hadi tanıyalım. Çalınan telefonu tespit etme ve kaybolan telefonu bulma gibi özelliğe sahip. Lokasyon ve konum nasıl bulunuyor uygulamayı inceleyelim.

teknik destek

Find Loca, sadece bir lokasyon bulma ve numaradan konum bulma gibi özelliklerinin dışında çok önemli işlevleri bulunuyor. Yazımızda ücretli olan bu uygulamayı tanıtmaya çalıştık.

Find Loca başarılı bir lokasyon bulucu uygulamasıdır. Bu uygulama ile sevdiklerinizin her an nerede olduklarını öğrenebilirsiniz. Böylelikle onların güvende olduklarından emin olabilirsiniz. Özellikle aileler tarafından kullanılan bu uygulama, kusursuz bir sisteme sahiptir. Uygulama, haritadan takip imkanını içermektedir.

Lokasyon-ve-konum-bulma-uygulamasi-Find-Loca-2 Lokasyon ve konum bulma uygulaması Find Loca
Lokasyon ve konum bulma uygulaması Find Loca

Find Loca’nın çalışma sistemi nasıldır?

Find Loca uygulaması, her iki telefona da karşılıklı olarak yüklenen bir yapıya sahiptir. Buna göre uygulamayı, takip eden ve takip edilen kişinin telefonuna yüklemek gerekmektedir. Yüklemeden sonra konum belirlemeleri yapılır. Ve sistem çalışmaya başlar.

Uygulamada çocuğunuzun okulunun konumunu veya istenilen herhangi bir lokasyonu belirleyebilirsiniz. Yapılan belirleme sonrasında çocuğunuz okuluna vardığında veya okuldan çıktığında size sistem tarafından uyarı gönderilir. Tüm uyarılar gerçek zamanlı olarak yapılır. Bu sayede çocuğunuzun okulunda ve güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Veya okuldan çıktıktan sonra eve varıp varmadığını kontrol edebilirsiniz.

Find Loca kimler tarafından kullanılabilir?

Find Loca uygulaması genellikle aileler tarafından kullanılmaktadır. Ebeveynler bu uygulamanın sistemi sayesinde çocuklarını kontrol edebilirler. Onların gün içerisinde her an nerede olduklarını bilebilirler. Bu, çocukların güvenliği adına oldukça önemli bir durumdur.

Find Loca uygulaması, hasta ve yaşlı aile bireylerinin takip edilmesini de sağlamaktadır. Bununla birlikte bazı zihinsel hastalıkları olan bireylerin, güvende tutulmasına yardımcı olabilir. Bu tür hastalıkları olan kimseler, bilinçsizce evden uzaklaşabilir. Bu durum, onların kaybolmasına neden olmaktadır. Her yıl çok sayıda insanın kayıp haberlerine rastlanmaktadır. Özellikle Alzheimer gibi hastalıkları olan kimseler, bu olumsuzlukları yaşayabilir. Uygulama, sevdiğiniz yakınlarınızın sürekli kontrolünüz altında olmasına yardım edecektir.

Find Loca konum bulma uygulaması neler yapabilir?

Find Loca bir konum bulucu olarak üstün nitelikler taşımaktadır. Takip ettiğiniz kimseler, eve her giriş çıkış yaptıklarında uyarıyla size bilgi verilir. Eğer yoğun olduğunuz için uyarıları takip edemezseniz, konum geçmişini incelemeniz mümkündür. Uygulamanın en önemli özelliği gerçek zamanlı olarak çalışmasıdır. Konumunu bulmak istediğiniz kişinin, o andaki yerini görüntülemeniz sağlanır.

Find Loca’nın bu konuda asla aksamayan bir sistemi mevcuttur. Find Loca uygulaması, takip ettiğiniz kişinin şarj durumuna kadar birçok detayı size gösterir. Şarjı azalmakta olan aile bireyini arayarak, uyarmanıza imkan tanır. Bu uygulama, oldukça basit şekilde kurulan bir yapıdadır. Kullanmak için özel bir uzmanlık gerekmez. Herkes tarafından rahatça kullanılabilir.

Find Loca ile hırsızlık önlemi alabilirsiniz

Bu uygulama yalnızca bir numaradan konum bulma uygulaması değildir. Sizi ve sevdiklerinizi güvende tuttuğu kadar, telefonlarınızı da güvende tutar. Bu özelliğe göre, telefonunuz çalınırsa yerini anında tespit etmeniz hayli basittir. Çalınan telefonun bulunması için, telefonda uygulamanın kurulmuş olması yeterlidir.

Günümüzde telefonların çalınması, herkesi tehdit eden bir sorundur. Telefon hırsızlığı, giderek yaygınlaşmaktadır. Çalınan telefonların bulunabilmesi ise, normal koşullarda oldukça zordur. Bu uygulama sayesinde telefonlarınızı da güvence altına almanız sağlanmaktadır. Tüm bu avantajları, hemen Find Loca kullanmaya başlayarak yakalayabilirsiniz.

Find Loca ücretsiz bir uygulama değil. Program ile kayıp telefonu bulma ve çalınan telefonu yerini tespit etmek çok kolay olacak.

teknik destek