Mac ile YouTube’dan Video İndirmek

Mac Video İndirme

Mac ile YouTube’dan video indirmek kimi zaman bir keyif değil mecburiyet olabiliyor. Bunun için pek çok kaynak mevcut ancak, indirme işlemini doğrudan Mac’iniz üzerinden bir uygulamayı kullanarak yapmaya geldiğinde ise işler değişiyor.

teknik destek

Bu yazıda, Mac’inize YouTube’dan herhangi bir videoyu nasıl indirebileceğinizi “4K Video Downloader” uygulaması ile anlatacağız. Öncelikle uygulamayı devam ederek Mac’inize indirebilirsiniz.

4K Video Downloader

Uygulama oldukça basit bir arayüze ve bununla birlikte kolay bir kullanıma sahip. Herhangi bir YouTube videosunun bağlantısını kopyalayıp uygulama içinde ilgili alana yapıştırmak yeterli oluyor.

Hatta siz herhangi bir YouTube video bağlantısını kopyaladığınızda, uygulamaya geri döndüğünüzde uygulama kopyalanan bağlantıyı algılıyor ve otomatik olarak ayrıştırma yani indirme sürecini başlatıyor.

Ekran Resmi 2017-05-15 02.01.23

Uygulama ile 4K’ya varan kalitelerde video indirmeniz mümkün. Videonun formatını ayarlayabiliyor, ses formatına (MP3 v.s.) dönüştürebiliyor ve adlandırmasını da doğrudan değiştiriyor olmanız ise oldukça güzel.

4K Video Downloader ile sadece YouTube’dan değil,

  • Facebook
  • Vimeo
  • Metacafe
  • Vevo
  • Dailymotion
  • Soundcloud

v.b. video paylaşım sitelerinden video indirebiliyorsunuz. 4K Video Downloader ile ile aynı anda, birden fazla video indirebilmek mümkün.

Ekran Resmi 2017-05-15 02.07.04

Her video için önceden belirlediğiniz seçimleri “Akıllı Mod” özelliği altında seçebiliyor ve varsayılan olarak her videoda bu ayarlamaların geçerli olmasını sağlayabiliyoruz.

Uygulama ücretsiz ve ücretli sürüm olarak kullanılabiliyor. Ücretsiz sürüm gayet yeterli olsa da ciddi anlamda video indirmeleri yapmak isteyenler satın alma seçeneği kullanabilirler. Uygulamanın ücretli versiyonunun fiyatlandırması ise yalnızca 9.95 Euro.

müşteri hizmetleri