İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mac Mini İçin Sevindiren Haber!

Apple firmasının 3 yıldan beri güncellemediği Mac Mini için sevindiren haber geldi. En son 3 yıl önce yenilenen Mac Mini’nin Apple tarafından unutulduğu düşünülüyordu. Ancak Apple’ CEO’su Tim Cook bu düşüncelerin aksini söylüyor. Mac serisinin en küçük üyelerinden olan Mac Mini, küçük boyutuna bakıldığında yüksek hız gerektiren işlemleri çözüme ulaştırıyor.

teknik destek

Bu konu hakkında, MacRumors sitesinin okurlarından bir tanesi Tim Cook’a bir e-posta gönderdi. Gönderdiği e-postada şunlar yazıyordu: “Mac mini’yi seviyorum ama üç senedir bir yenilik yok. Bu konuda yakında bir yenilik olacak mı?”  Aldığı bu e-postaya geri dönüş yapan Tim Cook’un cevabına bakarsak Mac Mini için ümitler kesilmiş değil.

macminiapplefoni

Tim Cook bu e-postaya verdiği cevabında: Mac mini’yi sevmeniz bizi memnun etti. Onu biz de seviyoruz. Müşterilerimiz Mac mini için çok yaratıcı ve ilginç kulanım alanları buldular. Şimdi yeni bir bilgi paylaşmanın zamanı değil ancak Mac mini’nin gelecekteki ürün serimizin önemli bir parçası olmasını planlıyoruz.” diyerek Mac Mini’nin hala unutulmadığını belirtmiş oldu.

Tim Cook’un verdiği yanıta baktığımızda Mac Mini’nin Apple tarafından unutulmadığını ve cihazın gelecek yıllarda geliştirilerek kullanıma sunulacağını söyleyebiliriz.

 

teknik destek