Mac’inizden iPhone’unuza İnternetsiz Erişim Sağlayın

airmount

Cihazlar arası erişim oldukça önemlidir. Bu çoğu zaman işlerimizi kolaylaştırırken kimi zaman büyük bir ihtiyaç olabilir. Apple cihazlar arası etkileşimi üst seviyede tutmak için AirDrop’u zaten kullanımımızda tutuyor. Hızlı, etkin bir çözüm olan AirDrop’a alternatif pek çok uygulamada mevcut.

teknik destek <

Elbetteki kimisinin ücretli olması veya internete ihtiyaç duymaları AirDrop’u alternatifsiz kılıyor ama aslında bu tam olarak böyle değil. AirDrop’a doğrudan alternatif olarak yayınlanan bir uygulama mevcut. AirMount adı verilen uygulama ile, Mac’inizden iPhone’unuza kablosuz ve internetsiz doğrudan erişim sağlayabilirsiniz.

Üstelik AirMount beraberinde ihtiyaçları gideren yönünü de getiriyor. iPhone’unuzun depolama alanının düşük olması düşünülerek öncelik fotoğraflara ve videolara verilmiş. Uygulamayı kullanabilmek için, Mac’inize Mac App Store’dan, iPhone’unuza da App Store’dan yazılımı indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı ilk kullanma anında Bluetooth’unuzun açık olması ve iki cihazında bir Wi-Fi ağına bağlı olması gerekiyor.

Uygulamaya ait tanıtım videosu;

https://youtu.be/bv1tcBZao3w

AirMount’u Mac’inize kurmanızın ardından araç çubuğuna bir kısayol gelecek. Bu iPhone’unuza ait bir dosya ve burdan fotoğraf veya videolara doğrudan erişim sağlayabiliyorsunuz. Uygulama size ayrıca Drive adında yeni bir depolama alanıda sunuyor.

müşteri hizmetleri