İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

macOS High Sierra 10.13.2 Beta 5 Yayınlandı

Apple dün, macOS High Sierra 10.13.2‘nin dördüncü betasını yayınlamasından yaklaşık bir buçuk hafta sonra ve macOS High Sierra 10.13.1’i yayınlamasından bir ay sonra macOS High Sierra 10.13.2 beta 5‘i geliştiriciler ve halka açık beta yazılım programı kullanıcıları için yayınladı.

teknik destek

Yeni macOS High Sierra 10.13.2 betasını, Apple Geliştirici Merkezi’nden uygun konfigürasyon profilini Mac’e yükledikten sonra Mac App Store’un Yazılım Güncelleme mekanizması aracılığıyla indirilebilir ve yüklenebilir.

macOS High Sierra’nın ikinci büyük güncellemesinin beraberinde hangi iyileştirmeleri getirdiği henüz belli değil ancak bir önceki sürümde tespit edilen sorunları ele alan ve performans iyileştirmesine odaklanan bir güncelleme olması bekleniyor.

macOS High Sierra 10.13.2‘nin ilk dört betasından önemli yeni özellikler keşfedilmedi ancak bu beta sürümünde herhangi bir yenilik keşfedersek sizlerle paylaşıyor olacağız.

Önceki güncelleştirme olan macOS High Sierra 10.13.1, bazı ciddi güvenlik kusurları için düzeltmeler sundu ve macOS işletim sistemine yeni emojileri getirdi.

müşteri hizmetleri