İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

macOS High Sierra 10.13.3 Beta 3 Yayımlandı!

Apple bugün, geliştiriciler için testlerini devam ettirdiği macOS High Sierra 10.13.3‘ün üçüncü betasını yayımladı. macOS High Sierra 10.13.3 beta 3macOS High Sierra 10.13.2‘nin yayınlanmasından yaklaşık dört hafta sonra gelmiş oldu.

macOS High Sierra 10.13.3 beta 3, Apple Geliştirici Merkezi‘nden uygun konfigürasyon profilinin yüklendiği Mac’e Mac App Store’un Yazılım Güncelleme menüsü aracılığıyla şimdi indirilebilir.

macOS High Sierra’nın üçüncü güncellemesinin ne gibi yenilikleri sunacağı henüz net değil ancak hata düzeltmeleri ve macOS High Sierra 10.13.2’de ele alınmayan sorunlar için performans iyileştirmeleri içermesi muhtemel gibi duruyor.

macOS High Sierra 10.13.3’ün ilk ve ikinci betasında dışa dönük herhangi bir yenilik veya değişiklik bulunamadı ancak üçüncü beta sürümünde yeni bir özellik görürse sizlerle paylaşıyor olacağız.

Önceki macOS High Sierra 10.13.2, yalnızca güvenlik düzeltmelerine ve performans geliştirmelerine odaklanan bir güncellemeydi ve hiçbir yeni özelliği beraberinde getirmemişti.