İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

MacOS Mojave 10.14.4 güncellemesi

Apple’ dan MacOS Mojave son güncellemesi yayınlandı. 10.14.4 Sürümüyle çok sayıda hata onarıldı. Bunlardan biri Wifi sorunu oldu.

Apple’ ın MacOS Mojave kullanabilecek Mac kullanıcılara MacOS Mojave’ nın 10.14.4 sürümünü yayımladı. MacOS için yazılım güncellemesi hata düzeltmeleri ve geliştirmeleri içerir ve bu nedenle MacOS Mojave çalıştıran tüm Mac kullanıcıları için önerilmektedir.

Bazı MacOS Mojave kullanıcıları için özellikle ilgisini çekebilecek önemli hata düzeltmeleri arasında Mojave güncellemesinden sonra çalışmayan Wi-Fi adreslerine, Exchange hesaplarındaki sorunlara, Mail uygulamasındaki AOL şifrelerine, USB ses cihazı sorunlarına yönelik sorunlara yönelik çözümler bulunmaktadır.

MacOS Mojave 10.14.4 güncellemesi nasıl kurulur?

Herhangi bir Mac sistem yazılımı güncellemesine başlamadan önce Mac’i Time Machine ile veya seçtiğiniz yedekleme yöntemiyle yedeklediğinizden emin olmalısınız.

Apple menüsüne gidin ve Sistem Tercihlerini seçin,

Yazılım Güncelleme tercih panelini seçin,

MacOS 10.14.4 göründüğünde Şimdi Güncelle seçeneğini seçin.

MacOS 10.14.4 güncellemesi bazı Mac’ler için yaklaşık 2.9GB ağırlığında ve güncellemenin yüklenmesi Mac’in yeniden başlatılmasını gerektiriyor. Sierra veya High Sierra dâhil olmak üzere önceki sürümleri çalıştıran Mac kullanıcıları için, Mac App Store Güncellemeleri sekmesinden ulaşılabilecek bir avuç küçük yazılım güncellemesi bulunmaktadır. MacOS Mojave güncellemesinin artık “Yazılım Güncelleme” kontrol panelinden yapıldığını hatırlatmaktadır.

MacOS Mojave 10.14.4 guncellemesi-1
MacOS Mojave 10.14.4 güncellemesi
MacOS Mojave 10.14.4 guncellemesi-3
MacOS Mojave güncellemesi