macOS Mojave Public Beta Açıldı! Nasıl Yüklenir?

macOS Mojave Public Beta Açıldı! Nasıl Yüklenir?

Apple’ın iMac, MacBook ve Mac Pro modellerinde bulunan işletim sisteminin yeni versiyonu macOS Mojave ilk beta sürümünü tüm kullanıcıların kullanımına açtı. Yeni sürümü denemek için yapılması gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz.

teknik destek <

Geçtiğimiz gün iOS 12 Public Beta sürümünü dağıtan Apple, bugün macOS Mojave için aynı işlemi uyguladı. Bugüne dek yalnızca geliştiricilerin erişim sağlayabildiği macOS Mojave’nin yeni versiyonu herkesin kullanımına açıldı.

macOS Mojave Açık Beta Nasıl Yüklenir?

Yeni sürümü nasıl kullanacağınızı anlatmadan önce henüz beta sürecinde olan yazılımda düzgün çalışmayan özellikler olabileceği uyarısını yapalım. Güncelleme almamış olan sürücülerden dolayı kimi uygulamalarda uyumsuzluk problemi ile karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden betayı denemden önce söylediklerimizi aklınızda bulundurun.

macOS Mojave Public Beta Açıldı! Nasıl Yüklenir?

macOS Mojave’nin neler sunduğunu görmek istiyorsanız veya Apple’a varolan problemleri çözmeleri için yardım etme düşüncesindeyseniz bir deneme yapabilirsiniz. WWDC 2018 etkinliğinde tanıtılan işletim sisteminin son kullanıcı sürümü bu yıl içerisinde kullanıma açılacak.

Mojave açık beta sürecine dahil olmak için buraya tıklayarak Apple’ın beta probramına kaydolduktan sonra beta sürümünü indirebilirsiniz.

müşteri hizmetleri