macOS Sierra 10.12.3 Public Beta 2 Yayınlandı

macOS-Sierra-10.12.3-beta

Apple, ilk halka açık beta sürümünü yayınladıktan sadece bir hafta sonra ve geliştiriciler için macOS 10.12.3 beta 2’yi yayınlamasından bir gün sonra, yaklaşmakta olan bir macOS Sierra 10.12.3 güncellemesinin ikinci public beta sürümünü public beta test kullanıcıları için yayınladı.

müşteri hizmetleri

Apple’ın public beta test programına kayıtlı olan beta test kullanıcıları, Mac App Store’daki yazılım güncelleme menüsü aracılığıyla macOS Sierra 10.12.3 public beta 2 sürümünü alabilirler.

Apple’ın public beta test programının bir parçası olmak isteyenler, hem iOS hem de macOS Sierra betalarına erişmelerini sağlayacak olan programa buradaki web sitesi üzerinden dahil olabilirler. İstikrarsızlıkların yaşanabileceği gerçeği sebebiyle, betaların birincil bir iOS cihaza kurulmasının gerektiğini belirtelim.

Apple’ın yayın notlarına göre, 10.12.3 güncellemesi “Mac’inizin kararlılığını, uyumluluğunu ve güvenliğini geliştiriyor”. İlk iki geliştirici betasında hiçbir değişiklik, hata düzeltmesi veya özellik eklemeleri bulunamadı.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.