İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

macOS Sierra 10.12.6 Public Beta 1 Yayınlandı

Apple dün, performans iyileştirmeleri, hata düzeltmeleri ve büyük güvenlik yükseltmeleriyle birlikte geliştiriciler için sunduğu macOS Sierra 10.12.6 beta 1‘i yayınlamasından sadece bir gün sonra, yaklaşmakta olan macOS Sierra 10.12.6 güncellemesinin ilk public beta sürümünü halka açık beta yazılım programı kullanıcıları için yayınladı.

teknik destek

macOS Sierra 10.12.6 public beta 1, programa kayıtlı kullanıcılar tarafından Mac App Store’un Yazılım Güncelleme (Software Update) mekanizması aracılığıyla şimdi indirilebilir.

Apple’ın sürüm notları çoğu zaman yeni beta yazılımının içeriği hakkında pek fazla bilgi sunmaz. Bu nedenle hangi özelliklerin en yeni macOS sürümü ile sunulduğunu şimdilik bilmiyoruz. Güncelleştirme, macOS 10.12.5 sürümünü izliyor ve muhtemelen hata düzeltmeleri ve diğer küçük iyileştirmeler üzerine odaklanıyor.

Beta sürümüyle birlikte paylaşılan sürüm notlarında yalnızca “güncelleme Mac’inizin kararlılığını, uyumluluğunu ve güvenliğini arttırdığı” şeklinde bir ifade yer alıyor. macOS Sierra 10.12.6’da yeni özellikler veya değişiklikler keşfedersek sizlerle paylaşıyor olacağız.

müşteri hizmetleri