Maket iPhone 8 Akımı Aldı Başını Gidiyor!

iPhone 8

iPhone 8’in tanıtılmasının beklendiği büyük iPhone lansmanına dört aydan daha fazla bir süre var ancak yeni nesil iPhone için her geçen gün gelen bilgiler şaşırtıcı düzeye ulaşmış durumda. Pek çok söylentide, OLED ekranlı iPhone 8 için pek çok detayı görme fırsatına eriştik ancak nedendir bilinmez, tatmin edici bir düzeyde LCD ekranlı iPhone 7s ve 7s Plus’la ilgili çok fazla bir detay göremedik.

teknik destek

Kısmi sızıntı eksikliği nedeniyle cihazdan neler bekleyebileceğimize dair daha fazla fikir vermek, olaya bütününden bakabilmemiz amacıyla birçok kişi iPhone 8 maketlerini üretmeye ve bu maketlerin görsellerini ve videolarını internette paylaşmaya başladılar.

Elbetteki bu maketler Apple’ın sunacağı cihazı bize tam olarak sunamıyorlar ancak gelen söylentiler ışığında şekillendikleri için bize cihazın ön görünümünü sunmuş oluyorlar. Bu şekilde bile, henüz tanıtılmamış bir cihazı bir bütün olarak görmek oldukça tatmin edici duruyor aslında.

iPhone 8 Maket

Maketlerin tamamında, fiziksel ana ekran düğmesinin kaldırıldığı, Touch ID’nin ekrana yerleşik olarak sunulmadığı ve parmak izi okuyucusunun cihazın arka tarafında konumlandırıldığı göze çarpıyor. Bunlarla birlikte, ekranın yan çerçevelerin hissedilir düzeyde ve üst-alt çerçevelerin de makul düzeyde inceltildiğini, çift lensli arka kameranın dikey olarak konumlandırıldığını görebiliyoruz.

müşteri hizmetleri