Mart Ayında Apple Watch 2 ve iPhone 6c’yi Tanıtabilir

Apple’ın planları hakkında bilgi sahibi olan kaynaklara göre, 2016 Mart ayındaki etkinliğinde Apple Watch 2’yi tanıtmayı planlıyor. Böylece ilk nesil Apple Watch’ların tanıtılmasının bir yıl sonrasında ikinci nesil Apple Watch tanıtılmış olacak ve Nisan ayında sevkiyatları başlayacak. Ayrıca kaynaklara göre Apple’ın bu Mart ayı etkinliğinde 4 inç iPhone 6c’de tanıtılabilir.

teknik destek

Apple birinci nesil Apple Watch sonrasında mukadder teknolojiler geliştirmeye başladı. Apple Watch için kamera, kablosuz bağlantı, uyku takibi ve sağlık sensörü üzerinde çalışmalar devam ediyor. Apple Watch 2 ile birlikte bu geliştirmeler görülebilir. Apple Eylül ayında birinci nesil Apple Watch için yeni renk seçenekleri, kayışları ve yazılım özellikleri ile cihazını güncellemişti.

iPhone 5s’le birlikte ucuz, orta segment iPhone 5c tanıtılmıştı. Yine Apple’ın büyük ekranlı iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ın yanına daha ucuz 4 inç bir iPhone 6c modelini eklemesi bekleniyor. Özellikle iPhone’unu tek elle kullanmak isteyen kullanıcılar için Apple’ın böyle bir adım atması bekleniyor. iPhone 6c’nin iPhone 5s ve iPhone 6s arasında özelliklere sahip bir cihaz olması bekleniyor.

Bu yıl Mart ayındaki etkinlikle Apple takvimine Mart etkinliğini eklemiş oldu. 2016 yılında da Mart etkinliğinin gerçekleştirilmesine kesin gözle bakılıyor. 2015 yılındaki Mart etkinliğinde 12 inç yeni MacBook tanıtılmıştı. iPhone için ResearchKit ve Apple Watch tanıtılmıştı. Daha önce Apple’ın sürpriz olarak gerçekleştirdiği Mart etkinliği 2012 yılında olmuştu ve ilk Retina ekranlı iPad tanıtılmıştı. Bakalım 2016 yılındaki Mart etkinliğinde ne gibi yeniliklerle karşılaşacağız. Konuyla ilgili gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğiz.

teknik destek
error: Çok sık deneme yapıyorsun !!