İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mavi iPhone 7 için Yine Gizemli Bir Sızıntı Geldi!

Sevgili okurlar evet, iPhone 7 lansmanına sadece bir hafta gibi bir süre kaldı. Malumunuz Apple dün resmi olarak iPhone 7’nin tanıtım tarihini açıklamıştı. Aylardır, yüzlerce yazının içini dolduran sızıntıları sizlerle paylaşırken pek çok gizem dolu noktalarda meydana çıkmıştı. Tamda bu noktada, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için tabiri caiz ise gizemin derinlerine dokun yeni bir sızıntı geldi.

Mavi iPhone 7 ve iPhone 7 Plus

Mavi renk seçeneği. Rengin kendine has çekiciliği ve işin içine Apple’ın dokunuşunun girecek olması ise eşsiz bir rengin ortaya çıkacağı net. Bu sebeple şirketten belkide iPhone 7 adına merakla beklenen şey yeni renk seçeneğinin gelip gelmeyeceği. Uzman analistler pek çok konuda, işlemci, RAM, kamera, tasarım formu gibi kesin ifadelerle konuşabiliyorlar ancak renk konusu oldukça gizemli durumda.

Mavi iPhone 7 için kimseden çıt çıkmıyor desek yanlış olmaz. Bu iddiayı doğrulayanlar kadar reddeden bir kesim söz konusu ve kafalar karışık. Tam da kafaların bu denli karışık olduğu bu dönemde eşsiz bir sızıntı göründü. Kamera merceğinin dahi net bir şekilde görüldüğü, eşsiz bir tonda mavi iPhone 7 ve çift arka kameralı iPhone 7 Plus’a ait yüksek çözünürlüklü bir görüntüler sızdırıldı.
mavi-iphone-7-bes mavi-iphone-7-dort mavi-iphone-7-uc mavi-iphone-7-iki mavi-iphone-7-bir

Uzay Grisi renk seçeneğinin de görüntülerde yer alıyor oluşu şaşırtıcı gibi duruyor olsa da Apple’ın özel etkinlik için kullandığı görseldeki renk öbekleri konuyla ilgili ipuçları veriyor olabilir. Öyle ki bu renk öbeklerinde gri, roze altın, altın, mavi gibi tonlar alenen görülebiliyor. Kimilerine göre ise bu renk tonları ile Apple kameraya, özellikle de iPhone 7 Plus’ın çift lensli arka kamerasına vurgu yapıyor.

iphone-7-lansman