Şimdi yükleniyor

Mavi iPhone 7 Plus Prototipi Yayınlandı

image

Mavi iPhone 7 Plus Prototipi Yayınlandı

Son Güncelleme tarihi 16 Ağustos 2016 by Müşteri hizmetleri

iPhone 7 Plus prototipin ötesinde tasarımı ilk daha önce sızdırılmıştı. Bugün sızan  prototipe göre hoş bir mavi renk seçeneği iPhone 7 Plus’a eklenmiş durumda.

teknik destek

iPhone 7 söylentileri piyasada çok sayıda var olmasına rağmen bir çoğu asılsız çıkmıştı. Belki de haberde bahsedeceğimiz mavi iPhone 7 Plus da sahte.

5656 Mavi iPhone 7 Plus Prototipi Yayınlandı

Fotoğrafta gördüğümüz gibi prototipte istediğimiz tasarım yenilikler var  ve iOS çalışır durumda. Bu görüntüler iFeng tarafından yayınlanan ve Malignant tarafından Twitter’da yayınlanan fotoğraflar. Ayrıca cihazın ismi ilginçtir ki ”iPhone 7 Pro” olarak lanse edilmiş.

Biz iPhone 7 Pro’nun henüz birdaha ki cihaz serisinde olup olmadığı bilinmezken yeni gelen raporlar diğer modellerden farklı olarak daha güçlü ve daha yenilikçi bir modelin olduğunu söyledi. Ancak bu modelin pazar değeri diğerlerine göre daha pahalı olabilir.

Prototipe baktığımızda anten bantlarının olmadığını, 3.5mm jack’ın yerine yeni bir hoparlör ızgarasının olduğunu ve çift lensli yeni bir iSight kamera olduğunu söyleyebiliriz. Ancak ana ekran tuşunda duyarlılık özelliği var mı onu söyleyemeyiz.

1251251235 Mavi iPhone 7 Plus Prototipi Yayınlandı

Mavi bir iPhone 7’nin tanıtılıp tanıtılmayacağı belli değil. Fakat bu tarz haberlerin tanıtım gününe kadar sürekli karşımıza çıkacağı muhakkak. Yeni gelişmeler oldukça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

teknik destek