Microsoft Mac için Outlook 2016 Test Programını Başlattı

Mac-icin-Outlook-2016

Microsoft, Mac için Office 2016 testlerine Insider Programı’na yani önizleme programına Ocak ayında başlamıştı. Office 2016‘nın yayınlanmasından önce yazılım için kullanıcı tarafında bir önizleme olan bu uygulama şimdi de Microsoft’un e-posta istemcisi Mac için Outlook 2016 için de başlatılmış durumda.

teknik destek <

Microsoft, Insider Program sayfasına Mac için Outlook 2016’yı dahil etmiş durumda. Mac için Outlook 2016 sayfasından indirme işlemlerinden önce bazı talimatları yerine getirmelisiniz.

Microsoft yaptığı açıklamada, Mac için Outlook 2016’yı tanıtmak ve yeni özelliklerin değerlendirilmesi için bir önizleme programı başlattıklarını belirtiyor. Outlook’u mükemmel hale getirmek için kullanıcı desteğine ihtiyaç duyduklarını belirten Microsoft ekibi, program için uygun olan kullanıcıları beklediklerini belirtiyor.

Program herkese açık değil ama programa dahil olmanız ve mümkün. Eğer ilgileniyorsanız ve herkesten önce Mac için Outlook 2016’yı test etmek istiyorsanız Microsoft’un program sayfasına erişebilirsiniz.

müşteri hizmetleri