İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Microsoft’un Popüler Klavye Uygulaması Word Flow iOS için Kullanılabilir

Microsoft firması tarafından iOS (iPhone, iPad ve iPod touch) için yeni ve güzel bir uygulama yayınlandı. Microsoft’un Word Flow klavyesi artık iOS için kullanılabilir durumda. Apple’ın 3. parti klavyelere izin vermesinden sonra App Store’da bulunan klavye uygulamalarının geneli tema desteği ile ön plana çıkmıştı. Word Flow, klavyeyi tema ile kişiselleştirme olanağı sunuyor. Microsoft tarafından yayınlanan bu uygulama klavyenin temasını ve yazma stilinin değişebilmesi sayesinde telefonun klavyesini daha da özelleştirilebilir kılıyor.

Microsoft, bu uygulaması ile yazma alışkanlığınızı değiştirmeyi hedefliyor. Word Flow uygulamasını incelediğimizde tema değişimi haricinde size tek el ile hızlı bir şekilde yazma olanağı sağlıyor. Switftkey kullanıcılarının alışkın olduğu parmağı sürükleyerek yazma özelliğini iPhone 6/6S Plus modellerinde ise tek el ile kullanma olanağı sağlıyor. Bu olanağı Microsoft, klavyeyi sağ veya sol tarafa doğru yaslayıp tek el ile kolayca yazma imkanı sağlıyor.

Ancak henüz Türkiye App Store mağazasında yer almayan Microsoft Word Flow uygulamasını, mağaza değiştirerek indirebilirsiniz.