Şimdi yükleniyor

Muhteşem iPhone 8 Konsepti [Galeri]

iPhone 8 Konsept

Muhteşem iPhone 8 Konsepti [Galeri]

Son Güncelleme tarihi 14 Mart 2017 by Müşteri hizmetleri

Son zamanlarda, iPhone 8 için söylenen özelliklerin ne boyutta olabileceğini gösteren pek çok konsept ortaya çıkmaya başladı. Özellikle tasarımcıların “işlev Alanı” olarak adlandırılan alanı, oldukça büyük kavisli bir OLED ekranı ve ekrana yerleşik ana ekran düğmesine odaklandıkları görülüyor.

teknik destek

“İşlev Alanı” olarak adlandırılan alan, ekranda, ana ekran düğmesinden itibaren olan alanı kapsayan kısımdan oluşuyor ve bu alanda uygulamalara özel kısayollar yer alıyor. En önemlisi ise ana ekran düğmesi bir anda uygulamanın ikonik uygulama ikonunun şeklini alıyor.

Bu seferki iPhone 8 konseptinde ise Siri ile birlikte artırılmış gerçeklik uygulamasının ne boyutta bir araya getirilebileceği yönünde bir öngörünüm karşımıza çıkıyor. Gabor Balogh’un hazırladığı konseptlerde, artırılmış gerçeklik ile Siri’nin kusursuz bir şekilde bir araya getirilmesini görüyoruz.

Mesela Siri ile bulunduğunuz bir caddenin tam olarak neresi olduğunuzu kameranızı kullanarak öğrenebiliyorsunuz veya yine kameranızı kullanarak navigasyon özelliğini farklı bir boyutta kullanabiliyorsunuz. Öyle ki baktığınız bir binanın tüm detaylarına Siri ve kameranızı kullanarak ulaşabiliyorsunuz.

iPhone 8 Konsepti

iPhone-8-Navigasyon Muhteşem iPhone 8 Konsepti [Galeri]

iPhone 8 Konsepti

iPhone-8-Artırılmış-Gerçeklik Muhteşem iPhone 8 Konsepti [Galeri]

iPhone 8 Konsepti

iPhone-8-Kamera Muhteşem iPhone 8 Konsepti [Galeri]

iPhone 8 Konsepti

iPhone-8-Konsept-1 Muhteşem iPhone 8 Konsepti [Galeri]

iPhone 8 Konsepti

iPhone-X Muhteşem iPhone 8 Konsepti [Galeri]

iPhone 8 Konsepti

iPhone-8-Siri Muhteşem iPhone 8 Konsepti [Galeri]

iPhone 8 Konsepti

iPhone-8-1 Muhteşem iPhone 8 Konsepti [Galeri]

teknik destek