Şimdi yükleniyor

MWC 2017: Ve Nokia Sahnede! Yeni Nokia 3310 Tanıtıldı

Nokia-3310

MWC 2017: Ve Nokia Sahnede! Yeni Nokia 3310 Tanıtıldı

Son Güncelleme tarihi 25 Kasım 2018 by Müşteri hizmetleri

Withings CEO’su Cédric Hutchings’e göre, tüm Withings ürünleri yaz boyunca Nokia markası altında yeniden markalaştırılacak. Bu açıklama, Pazar günü Nokia’nın İspanya/Barselona’daki Mobil Dünya Kongresi 2017’deki etkinliğinde yapıldı.

teknik destek

Withings, iOS uyumlu akıllı bağlantılı ev cihazlarının yanı sıra çeşitli sağlık ve spor giysileri üretmektedir. Nokia, geçen yıl, Fransız sağlık takip/izleme şirketini 192 milyon dolar karşılığında satın aldı. Bu satın alma ile Withings’in 200 çalışanı, Haziran ayı sonunda Nokia Technologies’e geçti.

Withings’in CEO’su, şirketin yeniden markalaşmasının yanı sıra, şirketin “geliştirilmiş kullanıcı deneyimi” ve yeni veri paylaşımı özelliklerini getiren yeniden tasarlanmış Health Mate uygulamasını bu yıl piyasaya süreceklerini söyledi. Nokia ayrıca, hastaların tıbbi verilerini doktorları ile paylaşmasına izin verecek şekilde Apple’ın HealthKit’ine benzer yeni bir hasta bakım programı başlatacak.

Ve evet, Nokia, Eylül 2000’de piyasaya sürdüğü orijinal 3310 cep telefonunun yeni bir modern türevini de bu etkinlikte tanıttı. Nokia cep telefonlarını geçen yıl üretme haklarını satın alan HMD Global tarafından hazırlanan yeni 3310 versiyonunda da aynı isim kullanılıyor ve hatta ikonik hale gelen Snake oyununu da içeriyor. Cihazda Nokia’nın daha gelişmiş Series 30+ yazılımı çalışıyor. Ayrıca 2.4 inç QVGA ekran, 2 megapiksel kamera ve bir microSD yuvası bulunuyor.

Yeni 3310, Bluetooth desteğine sahip ve temel web sörfü için kurulmuş olan Opera Mini ile geliyor. Tam şarj ile konuşma süresinin 22 saat olduğu söyleniyor ve telefonun 31 günlük bekleme süresine sahip olduğu düşünülüyor.

Nokia 3310, çeşitli şeker renklerinde İlkbahar’da satışa sunulacak ve fiyatı sadece 52 dolar olacak.

teknik destek