İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Neden Apple En İyi Konumda? İşte Buna Basit Bir Örnek

Apple’ın Liam olarak adlandırdığı robotu ile dün gerçekleştirilen özel etkinlikte tanışma şansımız oldu. Kimisi onu WALL-E’ye benzetiyor. Evet gerçekten de o WALL-E’ye benzeyen gerçekçi bir robot.

teknik destek

Apple dünkü etkinliğinde çevreye gösterdiği saygıya örnek olması açısından birtakım bilgileri, hedeflerini ve en önemlisi yaptıklarını paylaştı. Bunlardan en dikkat çekeni ise iPhone’ların geri dönüşüm aşamasında kullanılan ve Liam olarak adlandırılan robottu.

Liam iPhone’u oldukça iyi tanıyor ve onu en küçük parçalarına kadar, abartısız vidalarına kadar ayrıştırıyor. Bu da Apple’ın gerçek anlamda geri dönüşümde geldiği noktayı gösteriyor.

Henüz Liam ile tanışmadıysanız ona merhaba deyin;

Peki ya bunu neden konuşuyoruz? Başlıkla içeriğin alakası ne? Evet, Apple her şeyi en profesyonel şekilde yapan dünyanın en değerli markası. Müşteri desteği, ürün kalitesi… Evet her konuda her şeyin iyisini değil en iyisini yapmak için uğraş veriyor. Tüm bunlara yaparken de geri dönüşüme, çevreye üst seviyede saygı gösteriyor.

Şu an Apple ABD’de tüm tesislerinde %100 geri dönüştürülebilir enerji kullanırken dünyada 21 ülkede %93 geri dönüştürülebilir enerjiyi kullanıyor.

Kimisi Apple’ın ürünlerinin çok pahalı olduğunu söyleyerek dikkatleri farklı yöne çekmeye çalışsa da Apple ürünlerine karşın diğer üreticilerin ürünlerinin fiyatlarının da tüm açıklığı ile ortada durduğunu ve müşteri desteği, servis konusundaki durumlarını belirtmek isteriz…

müşteri hizmetleri