Şimdi yükleniyor

New York Şehri Polis Teşkilatı iPhone’a Geçiş Yapmaya Hazırlanıyor

New York Şehri Polis Teşkilatı

New York Şehri Polis Teşkilatı iPhone’a Geçiş Yapmaya Hazırlanıyor

Son Güncelleme tarihi 29 Ağustos 2017 by Müşteri hizmetleri

New York Şehri Polis Teşkilatı (NYPD), Windows Phone’ları polis çalışanlarına verdikten bir yıldan daha az bir süre sonra, bu sonbaharda, 36.000 polis memuru için iPhone’a geçiş yapılacağını duyurdu.

teknik destek

NYPD’nin bilgi teknolojilerinden sorumlu komiseri Jessica Tisch, Apple’ın kontrolünde yapılan iyileştirmelerin bölümün mobilite girişimini daha etkin ve maliyetli hale getireceğini söyledi.

NYPD, 2014 yılında Windows Phone aygıtlarını seçtiğinde Tisch, ne iOS’un ne de Android telefonların, özel Windows uygulamalarından daha etkin, daha maliyetli bir kullanım sunmayacağını söylemişti.

Tisch, ayrıca, Windows platformunun hassas kolluk işlemleri için kullanılacak 36.000 cihazı güvence altına alması hedeflerine ulaşmada en etkili platform olacağını düşünüyoruz demişti. Bu söylem büyük önem taşıyordu.

Nitekim NYPD şimdi, Windows Phone’dan vazgeçerek iPhone’a geçiş yapmaya hazırlanıyor. Teşkilatın böylece herhangi bir 911 çağrısı aldığında polis memurlarının daha mantıklı, daha hızlı ve daha çevik hareket etmeleri, acil durumlara yanıt sürelerinin diğer dönemlere kıyasla yüzde 8 artacağı hedefleniyor.

teknik destek