Nokia 6.2 özellikleri ile geliyor

Nokia 6.2 özellikleri ile geliyor

Gelmek üzere olan Nokia 6.2 hakkında şu an için bilinene tüm özellikleri genel başlıklarla yayınladık. Hadi Nokia 6.2 özellikleri nasılmış bir bakalım!

teknik destek

Nokia markası, her zaman sağlam ve uzun süre dayanabilen telefonlar üreterek, klasik telefonculuk çağına damga vurmuştu. Elbette son yüzyılın en büyük icatlarından olan akıllı telefon piyasasında, klasik telefonculuk çağının özellikleri işlememekteydi. Bundan dolayı da Nokia markası çok uzun bir süre telefon sektöründen uzak kalmak zorunda bırakıldı. Gelişen ve kendisini kullanıcıların talepleri doğrultusunda güncelleyen Nokia firması, artık kendinden bekleneni, çok sayıda ürettiği telefon modeliyle de yerine getirmeye başlamıştır.

Eski stratejisini devam ettiren Nokia firması, uygun fiyatlarla yüksek donanıma sahip olan telefonlar üretmeye çalışmaktadır. Bu uğraşın en son örneklerinden bir tanesi de, ülkemize gelmek üzere olan Nokia 6.2 modeli hakkındadır.

Nokia 6.2 ozellikleri-3
Nokia 6.2 özellikleri

Nokia 6.2 özellikleri

Lansmanında Nokia 6 2019 olarak tanıtılan Nokia 6.2, şirketin çok güvendiği modellerden bir tanesidir. Çünkü ekrana gömülü kamerasının yanında Snapdragon 632 işlemcisinin adından söz ettireceği düşünülmektedir. 4 ve 6 GB olarak tasarlanan RAM sistemleri ise 64 GB olan dahili hafıza alanına yeterli performansı sunacaktır. MicroSD kart desteği sayesinde toplam hafıza ise 1 TB alana yükseltilebilecektir.

Kamera ve Android özellikleri

Nokia 6.2 telefon modelinde 16 MP bir arka kamera ve derinlik sensörü olması beklenmektedir. Aynı zamanda diğer kamerasıyla da daha güzel çekimlerin yapılmasına imkan sağlanacaktır. Telefonda ise Android Pie 9.0 modelinin kullanılması beklenmektedir.

müşteri hizmetleri